Zostań artystą z Djeco

Czym zajmuje się firma Djeco?

DJECO to francuska firma z długoletnią tradycją. Została założona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku i od początku swojej działalności skupiła się na tworzeniu i produkcji zabawek edukacyjnych dla dzieci – zabawek, które wpływają na rozwój wyobraźni dziecka, umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia, a w przypadku starszych dzieci – ćwiczą umiejętności plastyczne i rozwijają artystycznie. W asortymencie firmy znajdziemy ponad 700 produktów – zabawki drewniane, edukacyjne puzzle, kreatywne zestawy plastyczne i wiele innych. Zabawki firmy Djeco wyróżniają się oryginalną, niebanalną szatą graficzną, nad którą czuwają doświadczeni graficy, plastycy i artyści, tworząc przepiękne ilustracje o żywych kolorach, które pobudzają wyobraźnię dzieci. Zabawki Djeco wystawiane są na najbardziej wpływowych i prestiżowych targach zabawek na całym świecie, a część z nich stało się muzealnymi eksponatami m.in. w paryskim Luwrze.

Jakie produkty oferuje firma?

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele produktów marki Djeco dla dzieci w różnym wieku – szeroki wybór tematycznych zestawów plastycznych dla dzieci już od trzeciego roku życia. Każdy zestaw jest inny, niepowtarzalny, angażujący różne techniki artystyczne – malowanie, szkicowanie, wyklejanie, zdobienie. Ponadto, oferujemy szeroki wybór puzzli, które urzekają swoim wykonaniem i dbałością o najmniejszy szczegół. Idealne dla najmłodszych puzzle zawierają 24 lub 48 elementów, a ułożone przedstawiają magiczny, bajkowy świat. Puzzle podłogowe Witaj Sowo! czy Przyjęcie u Wiewiórki to baśniowa ilustracja świata zwierząt, która inspiruje i uruchamia wyobraźnię. Ciekawy projekt puzzli np. Karety Elisy  zaznajamia dzieci z nowatorskimi technikami malarskimi, uczy kreatywności i niebanalnego podejścia do sztuki. Puzzle zapakowane są w urocze pudełka, które nawiązują do zawartości i które są równie pięknie wykonane jak puzzle, co sprawia, że świetnie nadają się na prezent.

Kreatywne zestawy plastyczne od Djeco

Dotyk orientu to wyjątkowy zestaw plastyczny dla małych artystów. W ozdobnej teczce znajdują się plansze do malowania oraz pisaki z dwoma rodzajami końcówek – cienką i grubszą. Tematyka zestawu również zachwyca – odległy i nieznany świat orientalnych zwyczajów, strojów, postaci stanie się dla dziecka inspiracją do odkrywania świata i zdobywania nowej wiedzy.

Pokolorowane czy pomalowane plansze z zestawów Djeco to małe dziełka sztuki, które można oprawić w ramki czy potraktować jako kartkę podarunkową. W zestawie Morskie Zwierzęta znajdziemy wyjątkowo zaprojektowane szkice do pokolorowania oraz niezbędne kredki i flamastry oraz instrukcję, która pomoże dziecku pokolorować szkice tak, by stworzyć coś naprawdę niezwykłego.

Baśnie z tysiąca i jednej nocy to inspirowany baśniowym światem zestaw do nauki haftowania, który zawiera trzy pięknie ilustrowane, w oparciu o opowieść o Szeherezadzie, plansze z dziurkami, cekiny, mulinę oraz igłę i blaszkę do przewlekania. Zabawka uczy dziecko podstaw sztuki haftowania, zachęcając do kontynuowania nauki.

Polecamy również zestawy naklejek, za pomocą których najmłodsi mogą stworzyć swoje pierwsze obrazkowe opowiadania czy historyjki. Starsze dzieci pokochają zabawę z tymczasowymi tatuażami od Djeco, które zachwycają swoim wyglądem oraz są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Te i inne produkty marki Djeco znajdziecie w ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego. Zapraszamy!