Nowa odsłona Barbie

Firma Mattel, chodź na rynku zabawkarskim działa od dziesięcioleci, wciąż stara się wprowadzać do swojej oferty nowe pomysły. Takim właśnie nowym i niesamowicie uroczym pomysłem jest najświeższa seria lalek Barbie – Cutie Reveal.

Mattel – firma z tradycjami

Firma Mattel została założona została w 1945 roku przez Harolda „Matta” Matsona, a jej długoletnią prezeską była jego żona Ruth – będąca córką polskich emigrantów. Firma ta jest jedną z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek zabawkowych na świecie, a spod jej skrzydeł wyszły takie hity zabawkowe jak seria Hot Wheels, lalki Monster High i cała wielka kolekcja Barbie.

Sama koncepcja lalki Barbie narodziła się w 1958 roku, a jej imię jest zdrobnieniem od imienia córki założycieli firmy – Barbary. Zabawka niemal od razu stała się hitem i do dziś jest ikoną pop kultury.

Lalka Barbie na przestrzeni lat bardzo się zmieniała, dostosowując się do zmieniających się trendów i oczekiwań dzieci i rodziców na całym świecie. Dziś jest symbolem równości i uczy dzieci na całym świecie, że wszystko jest możliwe i mogą być, kim tylko zechcą.

Barbie w mięciutkim stroju

Najnowsza seria Barbie Cutie Reveal jest naprawdę fantastyczna i urocza. Znajdziecie w niej piękne Barbie w uroczych, pluszowych strojach zwierzątek. Każda laleczka ma swój własny, indywidualny styl: są tu króliczki, pieski, kotki, pandy, a w najnowszej serii: jednorożec, leniwiec, miś i lama.

W kolorowej tubie umieszczono laleczkę w jej pięknym stroju oraz wyjątkowe akcesoria dla niej. W górnej części opakowania znajduje się wycięcie, przez które możesz dotknąć futerkowego stroju Barbie. Jest on bardzo mięciutki i miły w dotyku!

Kostium lalki składa się z miękkiej bluz, spodni, rękawiczek, które przypominają łapki danego zwierzaka i bucików w podobnym stylu oraz pluszowej głowy zwierzątka. Kostium możesz zdjąć i przebrać swoją lalkę w inne ubranko, które znajdziesz w opakowaniu wśród 10 fajnych niespodzianek.

Dodatkową atrakcją lalek jest to, że ich makijaż zmienia się pod wpływem ciepłej i zimnej wody: raz widzimy delikatnie umalowaną buzię, a raz mejkap przypominający mordkę zwierzaka. Jeśli lubisz jednorożce, lamy, króliczki, kotki, leniwce i inne śliczne zwierzątka – ta seria lalek Barbie będzie dla Ciebie idealna!

Po wszystkie fantastyczne i urocze zestawy z nowymi lalkami Barbie Cutie Reveal zapraszamy do naszego sklepu internetowego.