Przyjaźń to magia!

Z pewnością wiele osób kojarzy urocze i śliczne kucyki, bohaterów serialu animowanego, który premierę miał w Polsce w 2011 roku. Bajka o magicznych konikach niesie ze sobą piękne przesłanie: Przyjaźń to magia.

My Little Pony – serial animowany

Serial o przygodach wesołych koników powstał w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, wyprodukowało go studio animacji firmy Hasbro, która również jest producentem zabawek z serii My Little Pony. To właśnie na podstawie serii figurek i zabawek powstał pomysł na scenariusz serialu animowanego. Duża popularność koników w formie zabawkowej przełożyła się również na duże zainteresowanie serialem animowanym.

Historia opowiedziana w nim ma charakter przygodowy, a jej główną bohaterką jest młody konik, Twilight Sparkle, która ma magiczne predyspozycje. W ich rozwijaniu pomaga jej księżniczka Celestia. Pewnego dnia Twilight otrzymuje zadanie, udania się do miasta, gdzie musi znaleźć przyjaciół, aby dowiedzieć się więcej na temat magicznej mocy przyjaźni. W serii pojawia się wielu pobocznych bohaterów, których na swojej drodze spotyka Twilight. Czasem przychodzi jej także walczyć z siłami ciemności, jednak zawsze wychodzi z opresji obronną ręką (kopytkiem), dzięki najważniejszej magii, jaka jej towarzyszy – Magii Przyjaźni.

Serial podbił serca małych i dużych wielbicieli animacji i koników ze względu na rozbudowaną fabułę i fakt, że w pewnym momencie autorzy postanowili postawić na pogłębienie osobowości postaci. Każdy kucyk, występujący w serialu jest unikatowy i posiada własne, wyjątkowe cechy charakteru. Scenariusz i styl animacji został doceniony zarówno przez młodszych jak i starszych odbiorców. Serial stał się inspiracją dla wielu internetowych memów, historii pisanych przez samych fanów, a także sztuki, którą tworzą jego wielbiciele.

My Little Pony zabawki

Jak wspomnieliśmy, serial o przygodach magicznych kucyków powstał z inspiracji serią zabawek, produkowaną przez firmę Hasbro. Również w naszej ofercie znajdziecie urocze i piękne kucyki, które mają Wam do zaoferowania wiele niespodzianek!

Szczególną uwagę każdego fana serialu powinien zwrócić zestaw z pięcioma kucykami Pony oraz torebeczką z niespodzianką. Znajdziecie w nim takich bohaterów jak: Trixie Lulamoon, różowej Stralight Glimmer, biało-fioletowej Rarity oraz różowej Twilight Sparkle. To najpopularniejsi bohaterowie serii, tworzący zżytą grupę przyjaciół.

Znajdziecie tu także zestawy z pojedynczymi kucykami, do których również dołączone są niespodzianki, tym razem w pudełeczku w kształcie kryształu. Wewnątrz możecie odkryć kolorowe naklejki, ozdoby i inne fantastyczne gadżety dla konika. Zipp Storm wyposażony jest w deskorolkę, Princess Petals w złotą pelerynę, Sunny Starscout w rolki, które nałożyć możesz na jej kopytka. Znajdź swojego ulubionego bohatera i poznaj z nim prawdziwą moc przyjaźni.

Oprócz figurek postaci znanych z serialu w naszym sklepie znajdziecie także przepiękne puzzle od firmy Trefl. Wszyscy bohaterowie czekają, aż złożysz obrazek z ich wizerunkiem. Do wyboru mamy niewielki zestaw 30 puzzli z trzema postaciami, albo rozbudowany zestaw aż dziesięciu różnych układanek, które znajdziesz w jednym pudełku. Są tu wszyscy Wasi ulubieńcy!

Jeśli jesteś fanem Kucyków Pony, jesteśmy pewnie, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz coś dla siebie.