Super Zwierzaki ruszają do akcji!

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nie dziwi więc nikogo, że nawet Superbohaterowie potrzebują towarzystwa swoich pupilków. Nie są to jednak zwykłe zwierzaki, one również posiadają supermoce! Poznaj Ligę Super-Pets!

DC Liga Super-Pets film

Wytwórnia filmów o superbohaterach, znana z produkcji filmów o Batmanie i Supermanie, a także Lidze Sprawiedliwości przygotowała prawdziwą gratkę dla małych miłośników superbohaterów oraz zabawnych zwierzaków. DC Liga Super-Pets to animacja 3D, która premierę w Polsce będzie mieć 29 lipca 2022 roku.

Opowiada historię Kryptona, psa Supermana, który wiernie towarzyszy swojemu panu podczas przygód i walk ze złoczyńcami. Jego życia zmienia się o 180 stopni, kiedy Superman zostaje porwany przez złego Lexa Luthora – jego nemezis. Wraz z Supermanem porwana zostaje cała Liga Sprawiedliwości, a świat pozostaje bez obrońców. Wierny przyjaciel Człowieka ze Stali musi zebrać grupę podobnych jemu zwierzaków ze schroniska i uratować superbohaterów. Nie myślcie jednak, że jest wśród nowych przyjaciół jedynym, który posiada niezwykłe moce! Każdy z członków nowej grupy, którą zakładają pod nazwą Liga Super-Pets posiada niezwykłą umiejętność, która przyda się w walce ze złymi mocami.

Poznajcie więc Krypto – psa o niezwykłej sile i superprędkości, który posiada długoletnie doświadczenie w walce ze złoczyńcami u boku Supermana, ogara imieniem Ace, który staje się niezniszczalny, świnkę PB, która potrafi powiększać się do gigantycznych rozmiarów, żółwia Mertona, który zyskuje superprędkość oraz wiewiórkę Chipa, którego supermocą jest elektryczność.

Czy zwierzakom uda się pokonać złego Luthora, pokonać wszystkie przeciwności losu i własne ograniczenia, nawiązać nić przyjaźni mimo różnic, a co najważniejsze – uratować Ligę Sprawiedliwości oraz cały świat? Przekonajcie się o tym, oglądając najnowszy film animowany wytwórni DC!

Liga Super-Pets zestawy zabawek

Wśród zestawów inspirowanych tą właśnie animacją, przygotowanych przez firmę Fisher Price, uwagę przykuwają przede wszystkim mówiące figurki Krypto i Ace’a. Te dwa psiaki mają wiele do powiedzenia! Kiedy naciśniesz przycisk na karku któregoś z nich zabawka przemówi w języku angielskim głosem znanym z filmu animowanego. Postacie są wiernie odwzorowane – posiadają charakterystyczne dla nich peleryny i obroże, a cała figurka wygląda jak żywcem wyjęta z animacji.

Kolejną nowością wśród wspomnianych zestawów są pojazdy z wyrzutniami, należące do Krypto i Ace’a. Kolorystycznie dopasowane są do bohaterów, dlatego pojazd Krypto jest półprzezroczysty i błękitny, a Ace’a czarny. Pojazdy posiadają otwierane włazy, w których musisz umieścić figurkę danego bohatera. Wtedy zaczyna się zabawa! Naciskając przycisk w górnej części pojazdu wystrzelisz Krypto bądź Ace’a w przestrzeń. Pieski ustawione są w bojowych pozycjach z wysuniętymi do przodu łapami i skupionymi minami. Bohaterowie ruszają do akcji, a Ty możesz im towarzyszyć.

Nie mogło tu też zabraknąć zestawu z samym Supermanem, w towarzystwie Kryptona! Te dwie wspaniałe figurki będą świetnym uzupełnieniem Twojej kolekcji postaci i gadżetów z filmu Liga Super-Pets. Superman ubrany jest w klasyczny, granatowy strój z czerwoną peleryną i posiada wiele punktów zgięcia dzięki czemu możesz ustawiać go w różnych pozycjach. Towarzyszący mu Krypto ma beżowy kolor, a na jego plecach zobaczysz czerwoną pelerynę, wykonaną z miękkiego silikonu. Zabierz ze sobą Supermana i jego pieska na wspaniałą przygodę i uratujcie razem świat już dziś!

Ostatnim zestawem, który robi naprawdę fantastyczne wrażenie jest komplet figurek czterech członków Ligi Super-Pets. Jest tu Ace, Krypto, PB i Chip, a także dwóch zwierzęcych złoczyńców. Figurki są wiernymi kopiami postaci z filmu, ubrane są w charakterystyczne stroje superbohaterów i pozwolą Ci na odgrywanie wielu tematycznych scenek z filmu.

Już dziś wyposaż się w superfajną kolekcję figurek, pojazdów i gadżetów tematycznych pochodzących z tej niesamowitej animacji o przygodach, przyjaźni i niezwykłych mocach, które drzemią w najbardziej niepozornych zwierzakach domowych. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.