Oszust jest wśród nas!

Fenomen strategicznej gry komputerowej Among Us zadziwił wszystkich użytkowników Internetu w 2020 roku. Gra ukazała się już w czerwcu 2018 roku, ale prawdziwa moda na nią nastąpiła dopiero dwa lata później. Wtedy to w Internecie zaczęły pojawiać się filmiki z najciekawszych rozgrywek, a wszyscy chcieli się przekonać, czy będą w stanie odnaleźć inpostora.

Innowacyjna gra strategiczna

Czasem mniej znaczy więcej i właśnie ta zasada sprawdziła się doskonale w przypadku gry komputerowej Among Us. Zasady rozgrywki są bardzo proste, a mimo to przyciągają uwagę odbiorców na całym świecie już od kilku lat z niesłabnącą mocą. Sceneria gry osadzona jest na statku, gdzie przebywają członkowie załogi (crewmates). Ich zadaniem jest wykonywanie prac na statku i zajmowanie się różnego rodzaju zadaniami. Nie dajmy się jednak zwieźć spokojnej atmosferze – wśród załogi grasuje oszust (inpostor)! Jego zadaniem jest sabotowanie działań pozostałych członków załogi (między innymi eliminowanie ich). Zadaniem załogi jest wydedukowanie, który z członków jest oszustem i wyeliminowanie go z gry. Odbywa się to za pomocą demokratycznego głosowania, w którym crewmates oddają głosy na czacie na osobę, która ich zdaniem jest inpostorem. Jeśli uda im się go znaleźć, wygrywają grę, jeśli zaś oszust zdoła wyeliminować wszystkich pozostałych graczy, lub zniszczyć ważne elementy statku – zwycięstwo należy do niego.

Internetowa gra zrobiła absolutną furorę w czasie, kiedy większość życia towarzyskiego z powodu pandemii przeniosła się do Internetu. W sieci pojawiały się coraz to nowe filmiki z najciekawszymi rozgrywkami, a gracze, którzy okazali się mistrzami oszustwa lub dedukcji stali się z dnia na dzień internetowymi celebrytami. Trzymające w napięciu rozgrywki przyciągały uwagę milionów widzów, a każdy chciał się przekonać, czy będzie w stanie rozszyfrować oszusta albo w taki sposób poprowadzić grę, aby go nie wykryto.

Among Us figurki

Orbico, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyło linię figurek, w której znajdziesz postacie ze wspominanej przez nas popularnej gry. Są tutaj członkowie załogi, figurki pokonanych bohaterów, którzy odpadli z gry oraz wiele tematycznych akcesoriów.

Do zebrania macie 16 dużych figurek postaci z gry w tematycznych nakryciach głowy, dodatkowo w opakowaniu znajdziecie przy każdej figurce kilka tematycznych gadżetów, jak nakrycia głowy czy ręce. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć niepowtarzalnego bohatera, zupełnie jak w grze.

Oprócz dużych figurek w serii znajdziecie zestawy z kilkoma mniejszymi figurkami oraz akcesoriami dla nich. Również z nich możesz stworzyć własnych bohaterów gry. Do zebrania są całe kolekcje tych fantastycznych figurek! Zacznij zbieranie już dziś i pochwal się znajomym swoimi niesamowitymi zbiorami, po których o razu poznają, że mają do czynienia z prawdziwym fanem gry Among Us.

Among Us maskotki

Dla wielbicieli pluszaków Orbico przygotowało też mięciutkie wersje bohaterów gry. Występują one w wersjach 13 i 19 centymetrów wysokości. Różnokolorowe maskotki wiernie oddają wygląd postaci z gry, posiadają charakterystyczne nakrycia głowy, a przy okazji są bardzo miękkie i idealnie nadają się do przytulania i ściskania. Wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału i będą stanowić świetną i oryginalną ozdobę dziecięcego pokoju.

Wszyscy wielbiciele gry Among Us oraz kolekcjonerzy tematycznych gadżetów i figurek znajdą tu coś dla siebie. Marynarze, kucharze, rogate potworki i wiele innych niesamowitych figurek i pluszaków czeka, aż dołączysz je do swojej kolekcji.

Wszystkie zestawy z serii Among Us znajdziesz w naszym sklepie internetowym.