Witajcie w świecie odgłosów

Wydawnictwo AWM przygotowało coś absolutnie specjalnego dla wszystkich małych odkrywców. Poznajcie kolorowe książeczki z dźwiękami, które przeniosą Was do świata pojazdów i zwierzaków!

AWM Wydawnictwo

Spółka wydawnicza AWM na rynku funkcjonuje już od 1990 roku. Mimo że nie posiada ona ściśle określonego profilu wydawniczego, od kilku lat specjalizuje się w tworzeniu niezwykłych książeczek dla dzieci. Dzięki nim najmłodsi mogą bez reszty oddać się poznawaniu świata: jego najróżniejszych odgłosów, faktur i obrazów. W ofercie znajdziecie między innymi niesamowite i bardzo zabawne książeczki na baterie, które… wydają dźwięki!

Książeczki z odgłosami

Jak wspomnieliśmy, wydawnictwo AWM jest absolutnym specjalistą od dziecięcych książeczek, które uczą poprzez zabawę. Dokładnie taki zamysł towarzyszył tworzeniu kolorowych książeczek z odgłosami, które znajdziecie w naszej ofercie.

Książki te mają twardą oprawę, a kiedy je otworzymy, naszym oczom ukaże się wspaniały świat zwierzątek i pojazdów. Co czyni je zupełnie niezwykłymi, to fakt, że, oprócz oglądania obrazków, będziemy mieć szansę posłuchać, jaki dźwięk wydaje dane zwierzątko czy pojazd. Odgłosy wydawane przez książeczkę są bardzo realistyczne i oddają doskonale prawdziwe dźwięki natury i pojazdów.

Oglądając barwne obrazki, możecie posłuchać odgłosów dzikich zwierząt, wsi czy pojazdów. Czy wiecie, jaki dźwięk wydaje lisek? A jak robi statek towarowy? Słyszeliście kiedyś surykatkę? Jeśli nie, to z tymi książeczkami możecie wybrać się w fantastyczną podróż po świecie dźwięku. Nie wychodząc z domu. możecie poczuć się jak na wsi i posłuchać odgłosów zwierzątek wiejskich, traktorów, kombajnów i innych maszyn rolniczych, a nawet śmiechu Pana Rolnika.

Jeśli kochacie samochody i środki transportu, warto zaopatrzyć się w książeczkę „Odgłosy pojazdów”, gdzie posłuchacie dźwięków tych bardziej i mniej znanych środków transportu. Dla miłośników dzikich zwierzątek również znajdzie się odpowiednia książka.

Nauka poprzez zabawę

Obrazki nadrukowane na kartach książki są bardzo kolorowe i z pewnością przyciągną uwagę każdego dziecka. Są również realistyczne, co stanowić będzie kolejny atut książeczki. Dodatkowo na kartach książki znajdziecie także ciekawe informacje na temat zwierzaków i pojazdów, występujących w książeczce. Możecie się zatem dowiedzieć, dlaczego wielbłąd ma takie długie rzęsy, albo do czego służy rolnikom belownica. Na kartach z ciekawostkami znajdują się również krótkie wierszyki, których możecie szybko się nauczyć!

Jak zacząć zabawę w poznawanie odgłosów świata? Wystarczy „odblokować” dźwięki za pomocą specjalnego przycisku, umieszczonego w białym polu na każdej z kart książeczki, a następnie wybrać interesujące nas zwierzątko lub pojazd i nacisnąć przycisk, znajdujący się obok zdjęcia z jego podobizną. Gotowe!

Wszystkie opisane wyżej cechy książeczek z odgłosami czynią je wspaniałym prezentem dla młodych odkrywców, ponieważ kryją w sobie wiele elementów łączących w sobie naukę i zabawę. Dziecko z chęcią zaczyna poznawać kolorowy świat i pragnie dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Wspólne oglądanie kolorowych obrazków, czytanie ciekawostek i słuchanie odgłosów będzie świetnym pretekstem do poszerzania wiedzy dziecka na temat otaczającego go świata.

Książeczki z odgłosami od wydawnictwa AWM w trzech różnych wariantach znajdziecie w naszym sklepie internetowym.