Zapraszamy do piaskowego szaleństwa!

Kiedy przychodzi lato i zaczynają się wakacje, naturalną koleją rzeczy jest to, że dzieciaki szukają pomysłów na zabawę na świeżym powietrzu. Piaskownica to ulubione miejsce zabaw każdego smyka, zaś czas na plaży podczas wakacji to frajda jak żadna inna! Przydadzą się nam zatem zabawki do piasku, które zapewnią nam rozrywkę podczas długich, letnich dni, spędzanych nad wodą, w ogródku czy piaskownicy.

Zestawy do piasku lody

Wśród zabawek do piasku absolutną furorę robi nasza nowość, a mianowicie niezwykle popularne zestawy do piasku z foremkami w kształcie lodów. Firmy takie jak Artyk i Mondo przygotowały super słodkie wzory foremek w kształcie lodowych rożków, lodów włoskich i gałkowych. Kolorowe foremki skonstruowano w taki sposób, aby z łatwością można było nasypać do nich trochę piasku, najlepiej delikatnie wilgotnego, następnie złożyć ze sobą dwa elementy (rożek i lodową gałkę) i mamy gotowy piaskowy „deser”! Do niektórych z tych zestawów dołączono również kolorowe wiadereczka, z pokrywkami, w których znajdują się otwory z miejscem na Twoje lodowe foremki. Inne wyposażono w specjalną łyżkę, którą możesz nakładać okrąglutkie gałki jak w najprawdziwszej lodziarni! Taki zestaw z pewnością zrobi wrażenie na każdej plaży i w każdej piaskownicy!

Zestawy foremek, łopatek i grabek do piasku

Oprócz lodowych kształtów w Twojej piaskownicy mogą zagościć inne najróżniejsze postacie i przedmioty. Zbuduj wspaniały zamek z piasku z pomocą specjalnych foremek w kształcie zamkowych wież, a następnie spraw, by zamieszkały w nim morskie zwierzaki – kraby, rozgwiazdy, koniki morskie i rybki. Odciśnij świetny wzorek za pomocą specjalnego wałeczka do piasku, którym z łatwością ozdobisz swoją budowlę morskimi kształtami. Formowanie i wyciskanie różnych kształtów w piasku to naprawdę świetna i kreatywna zabawa!

Na plaży lub w piaskownicy przydadzą Wam się także łopatka oraz grabki. Takie właśnie narzędzia w różnych kolorach i rozmiarach znajdziecie w Naszym sklepie. Wykonane z dobrej jakości plastiku zapewniają wytrzymałość nawet podczas długich godzin kopania i grzebania w piasku. Niektóre z nich wyposażone są w plastikowe rączki z uchwytami, ułatwiającymi trzymanie, lub bardzo trwałe, drewniane uchwyty.

Wiaderka do piasku

Zabawa w piasku, a zwłaszcza na plaży lub nad jeziorem nie mogłaby obyć się bez wiaderek do piasku! Możecie w nich przenosić piasek na Wasze wspaniałe budowle, schować w nich foremki lub przenieść trochę wody na wzmocnienie zamków z piasku. Niektóre z wiaderek dostępnych w Naszym sklepie mają specjalny kształt zamkowych wież, dzięki czemu możesz ich użyć jako foremek do zbudowania wielkiego i pięknego pałacu z piasku!

Niektóre zestawy, oprócz kolorowych i pojemnych wiaderek, zawierają także zestawy foremek o najróżniejszych kształtach, a także grabki i łopatki. Wspominaliśmy już o tych w kształcie lodów, jednak warto zwrócić uwagę również na zestawy z foremkami w kształcie morskich zwierzaków, rybek czy najróżniejszych pojazdów.

Pojazdy do zabawy w piasku

Zabawa w piasku nie może obyć się także bez różnego rodzaju pojazdów, którymi będziecie transportować i przewozić piasek z miejsca na miejsce. Wcielcie się w rolę operatora koparki lub lawety i dzięki wspaniałym pojazdom do piasku urozmaićcie swoją zabawę. Do dzieła!

Wszystkie kolorowe zestawy do piasku znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!