Zabawkowy zawrót głowy na punkcie MOJI POPS!

 

To nowa edycja kolekcjonerskich figurek, które podobnie jak Super Zingsy przypadły do gustu naszym małym klientom. Niewielkie figurki, które producent ozdobił szeroką gamą barw kolorystycznych występują w różnych zestawach i kompletach, a to, co wyróżnia je spośród innych tego typu zabawek to unikatowość i uniwersalność – może być trudno o skompletowanie dwóch takich samym zestawów, ale to przecież ich ogromna zaleta!

 

Czym są Moji Pops? Te niewielkie figurki to pełne emocji przedmioty, z którymi nie sposób się nudzić! Każda kolekcjonerska figurka wprost uwielbia wyrażać emocje – smutek, radość, złość, szaleństwo – ich buźki podpowiedzą Ci, czy są zadowolone, czy może wymagają większej uwagi i czasu spędzonego na szalonej zabawie. Buźki każdej z Moji Pops są ,,wymienne” – możne je przełożyć do innej figurki postaci i tworzyć tematyczne scenki!

Oto nasze propozycje:

 

1. Moji Pops z tematyczną budką do robienia zdjęć:

 

Te figurki uwielbiają robić sobie zdjęcia! Zestaw Photo Pop składa się z czterech różnych figurek, a każda z nich ma inną minkę i kolor. Trójkę z nich zobaczymy na opakowaniu, jednak jeden z nich ukrył się za niewidzialną warstwą i jest niespodzianką tego zestawu. Dołączona do zestawu Foto Budka posłuży ,,emotkom” za miejsce szalonej zabawy! Aby zdjęcia były bardziej ciekawe, Moji Pops mają do dyspozycji kilka gadżetów, takich jak okulary i śmieszne ozdoby na głowę.

2. Moji Pops ze zwierzakiem:

 

Te figurki uwielbiają czworonogów! Nic więc dziwnego, że w zestawie I like Pets znajdziemy plac zabaw dla pieska! Niewielki domek, zjeżdżalnia, a może tor przeszkód? Co tym razem czeka ulubieńców Moji Pops? W jakich nastrojach są nasi mali przyjaciele? W zestawie czekają na nas dwie różne figurki.

 

3. Moji Pops uwielbiające kinowe i imprezowe emocje:

 

Moji Pops wprost uwielbiają tematyczne imprezy! Ich emocje zmieniają się wtedy jak w kaledoskopie i ciężko za nimi nadążyć, jednak naprawdę….warto! Po szaleństwa część z nich przenosi się w domowe zacisze i urządza filmowe wieczorki. W każdym z tych zestawów umieszczono po dwie figurki Moji Pops oraz tematyczne akcesoria, takie jak popcorn i filmowy ekran.

4. Moji Pops w zestawie ośmiu kolekcjonerskich figurek:


A jeśli znajdzie się wśród Was prawdziwy miłośnik tych figurek, ten zestaw musi znaleźć się na Jego półce! Sześć ,,emotek” widocznych na opakowaniu i dwie, które ukryły się we wnętrzu pudełka! A do tego te świecące elementy…ileż tu emocji i możliwości zabawy!

 

 

Łącznie możemy zebrać aż 90 różnych figurek Moji Pops! Każdą z nich możemy dowolnie ,,modyfikować”, zmieniając jej nastrój i wyraz twarzy. Pozwoli to na odegranie wielu, wielu tematycznych scenek, a Moji Pops w zestawach dostarczą również akcesoria i rekwizyty do dalszych ,,przedstawień”.