Najnowsze filmowe zabawki z Toy Story 4

Kultowe losy Chudego i spółki powracają na filmowe ekrany! Animowany film produkcji amerykańskiej, który swoją premierę miał w 1995 roku zdobył miliony fanów i widzów na całym świecie, stąd decyzja o kontynuacji kolejnych serii. Premierę najnowszej, czwartej części przygód Andy’ego i jego zabawek zaplanowano na 2019 rok, jednak główni bohaterowie i ich nowi znajomi już dzisiaj trafili na nasze sklepowe półki 🙂

 


Tym razem fabuła filmu będzie dotyczyć losów Chudego i jego zaginionej miłości, Pastereczko Bou. Szeryf wyruszy na poszukiwania wybranki swojego serca, a wierna i oddana mu kompania z pewności nie pozostawi go samego w tych trudnych chwilach.

Oto główni bohaterowie Toy Story 4:

 

Kosmiczny Buzz Astral:


Ta zabawka, swoje imię otrzymała na cześć znanego astronauty Buzza Aldrina. Andy dostał go na urodziny, i tak polubił Buzza, że zajął on miejsce jego dotychczasowego ,,przyjaciela” – Szeryfa Chudego. Jako figurka, w naszym sklepie występuje aż pod dwiema postaciami i można się nim bawić na dwa różne sposoby. Po pierwsze, Buzz to interaktywna i mówiąca postać, która wydaje z siebie ponad 40 różnych dźwięków i fraz. Na dodatek, Buzz Astral potrafi poruszać się identycznie, jak jego filmowy prototyp. Dodatkową atrakcją będzie święcący laser na ramieniu astronauty.

 

W naszym asortymencie znajdziecie również Buzza z ruchomymi kończynami, z którym zabawa w odgrywanie filmowych scenek będzie naprawdę wciągająca i realistyczna. Wszystkie kończyny figurki zginają się w wybranych miejscach, co pozwala na postawienie postaci w wyszukanych pozach, rodem z filmowych scen.

 

Slinky Dog:

To uroczy jamnik, jeden z wielu przyjaciół Chudego. Środkowa część tułowia Cienkiego to sprężyna, którą ekipa z Toy Story wykorzystuje w wielu akcjach i szalonych sytuacjach. Figurka jamnika posiada kilka ruchomych elementów, dzięki którym piesek idealnie odwzorowuje pupila z filmu.

 

Szeryf Chudy:


To dzielny, wyjątkowo odważny i honorowy kowboj, który nigdy nie rozstaje się ze swoim brązowym kapeluszem. Szeryf Chudy to ulubiona zabawka Andy’ego i przywódca całej ekipy zabawek. Pan Zabawka przedstawia Mówiącą Figurkę kowboja, która wypowiada 15 różnych dźwięków i melodii, łącznie ze swoimi kultowymi hasełkami! Punkty artykulacyjne, które umieszczono w postaci Szeryfa pozwolą na odgrywanie tematycznych scenek.

 

A jeśli macie ochotę na szaloną przygodę i wyprawę w nieznane, zapraszamy do obejrzenia zestawu, w którym Szeryf Chudy występuje wraz ze swoim wiernym Mustangiem! W czwartej części Toy Story, kowboj ruszy w pogoń za sercem ukochanej Pastereczki Bou, stąd wygodne i duże siodło na grzebiecie konia. Każda z figurek posiada ruchome elementy, dzięki którym zabawa będzie znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza 🙂

 

Pastereczko Bou:

 

 

Pasterka o blond włosach to ukochana naszego dzielnego kowboja, który zupełnie stracił dla niej głowę! Nie ma się czemu dziwić – Bou to prawdziwa księżniczka. W zestawie znajdziemy drugi, wymienny strój oraz laskę pasterską, z którą Bou nigdy się nie rozstaje. Ruchome elementy figurki oraz świetna jakość wykonania sprawiają, że już dzisiaj Pastereczka jest jedną z najbardziej pożądanych postaci w naszym sklepie. 

 

Kowbojka Jessie:

 

 

Rudowłosa Jessie to figurka z ruchomymi kończynami, która zachwyciła naszych małych klientów. Szerokie spodnie z czarnymi łatkami, elegancka koszula i piękny kapelusz to atrybuty, z którymi Jessie prawie nigdy się nie rozstaje. To także wybranka serca Buzza Astrala!

 

Kaczka Ducky:

 

To zupełnie nowa twarz w ekipie zabawek Andy’ego. Kaczkę Ducky będziecie mieli okazję poznać podczas podróży Chudego, w trakcie której będzie próbował odnaleźć Pastereczkę Bou. Żółta Kaczka dołączy do bohaterów animowanego filmu, uatrakcyjniając jego fabułę.

Premiera filmu Toy Story 4 będzie miała miejsce 29 czerwca 2019 roku. Z kultowymi postaciami możesz spotkać się już dzisiaj – odwiedź nasz sklep stacjonarny lub internetowy i skompletuj kolekcją ulubionych bohaterów kreskówki. Ahoj przygodo!