Super zabawa z Super Zingsami!


W czym tkwi sekret tych małych figurek? Dlaczego Super Zingsy są super? Odpowiedź na to pytanie znają przede wszystkim dzieci – i może niech tak pozostanie! Barwny świat Super Zingsów przemawia zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Kim są te wyjątkowe postacie, które skradły serca naszych małych klientów?

Super Zingsy to kolekcjonerskie figurki, które od kilku miesięcy królują na listach marzeń niemalże każdego dziecka. To, co wyróżnia je spośród figurek innych marek to fakt, że przedstawiają przedmioty codziennego użytku. Wszystkie rzeczy,  po które na co dzień sięgamy zostały ożywione poprzez nadanie im ludzkich cech osobowości. Figurki zostały podzielone do dobre i złe postacie. A po czym je rozpoznać? Każdy Super Zings ma inny kolor oczu – te z białymi będą dobre, z żółtymi…nieco mniej.

A oto nasi SuperBohaterowie i SuperZłoczyńcy:


Zingsy ukryte w kolorowych pułapkach: niewielkie pudełeczko występuje w kilku wersjach kolorystycznych: żółtej, czerwonej, pomarańczowej, niebieskiej oraz zielonej. Każde pudełko-pułapka skrywa w sobie aż dwa Super Zingsy! Aby było ciekawiej, występują w duecie z białymi i żółtymi oczkami. Czyżby po wyjściu ze swoich kryjówek planowali stoczyć niewielką bitwę?Cztery figurki i dwie kryjówki w jednym: to poczwórna dawka zabawy! Jesteśmy w stanie zobaczyć tylko dwóch bohaterów, bo pozostała dwójka skryła się w pułapkach! Niewielkie kabiny z obrotowymi drzwiami, a w ich środku SuperBohater i SuperZłoczyńca. Każdy z nich jest wyjątkowy i posiada inną, unikalną cechę.


Zingsy w saszetce z kolorowymi kryjówkami: robi się coraz ciekawiej! Ten zestaw oferuje dwie kryjówki, dwie figurki Super Zingsów i dwie różne osobowości. Wszystko to utrzymane jest jednak w wielkiej tajemnicy – a to za sprawą pojemnej saszetki! Możemy dotykać, próbować odgadnąć jej zawartość…jednak i tak sprawimy sobie ogromną niespodziankę!Figurki w zestawach z pojazdami: to odlotowa wersja, która umożliwi stoczenie wyścigów Zingsów o białych i żółtych oczkach. Główni bohaterzy – Wondernut i Krookssan występują w różnych wersjach kolorystycznych, ale w każdej odsłonie wyglądają tak samo niesamowicie!

 

Tajemnicze figurki ukryte w niewielkiej saszetce: to już ostatnia propozycja Pana Zabawki i jednocześnie ostatnia szansa na zdobycie kolekcjonerskich figurek Super Zingsów. Nie wiemy o nic prawie nic – poza tym, że saszetka skrywa w sobie dwie postacie z różnymi kolorkami oczu. Jedna saszetka to aż dwie postacie – super, prawda?


Wszystkie zestawy figurek z serii Super Zings cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Postacie występują w różnej wersji kolorystycznej, często dobierane są losowo – stąd prawie zawsze trafiamy na miłą niespodziankę! Wyboru dokonać możemy w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym. Zapraszamy 🙂