Niezwykłe lustereczko

Zaczarowane Lustereczko

Czy marzyłyście kiedyś by stać się księżniczką? Na pewno, tak jak każda dziewczynka! Piękne suknie, zaczarowany świat, książę na białym koniu…ale też czasami złe czarownice i królowe…Pamiętacie bajkę „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”? Na pewno!… „Lustereczko, lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie…” Jeśli tak to spodoba wam się propozycja Dumel Discovery: Zaczarowane lustereczko! Jest niezwykłe! Magiczne zwierciadełko, z którym spędzisz niezapomniane chwile! Odpowie na Twoje pytania, zagra piękne melodie, opowie bajkę, a zna ich aż 10! Powie Ci również jaką jesteś księżniczką…może księżniczką Słońca, a może Lasu lub Smakołyków, a może jeszcze inną, kto to wie! Z zaczarowanym lustereczkiem zabawy nie ma końca. Lustereczko to rekwizyt potrzebny każdej prawdziwej księżniczce:)

                                                                                                                                                        

zaczarowane-lustereczko

zaczarowane-lustereczko-2

3 thoughts on “Niezwykłe lustereczko”

  1. Dzień dobry, próbowała Pani wymiany baterii na nowe? Zabawki tego typu przy słabych bateriach tak się zachowują, zamiast nie włączać się zaczynają np. odpowiadać na pytanie inne niż zadane lub nie zaliczają odpowiedzi. Mam nadzieję, że wymiana baterii pomoże, jeśli jednak zabawka dalej nie będzie działała poprawnie może Pani zgłosić reklamację.

    Pozdrawiam Serdecznie

  2. jestem niezadowolona z zabawki – często myli odpowiedzi i odpowiada na kompletnie inne pytanie niż te które zadały moje córki. Bardzo rzadko odpowiada na podstawowe pytanie „Kto jest najpiękniejszy na świecie”, zazwyczaj opowiada o szkole co jest bardzo frustrujące dla małych dzieci – pytają o coś zupełnie innego. Trzeba często powtarzać „tak” lub „nie” i ogólnie denerwuje moje córki zamiast sprawiać im przyjemność. Nie polecam!

Comments are closed.