Hama

Hej, hej!!

Pewnie czytaliście już na naszym Facebooku o koralikach Hama, ale postanowiłyśmy, że na blogu więcej Wam o nich opowiemy, no i oczywiście zdjęcia…całe mnóstwo 🙂
Jak już wiecie, (jeśli nie wiecie to zajrzyjcie TU) koraliki Hama to marka produkowana w Danii przez firmę Malte Haaning Plastic A/S, dla której koraliki to nie tylko zwykły produkt ale przede wszystkim tradycja i pasja! Od ponad trzydziestu lat, nieustannie tworzą koraliki w coraz to nowszych wzorach, kolorach, konsultując swoje wyroby z najlepszymi ekspertami na świecie, czyli… dzieciakami:) Lata doświadczenia pokazały, że trzy rozmiary: Maxi, Midi i Mini, są odpowiednie, dopasowane dla każdego wieku i umiejętności małego artysty.
Obrazki, figurki, zabawki z nich są naprawdę urocze, wystarczy spojrzeć na zdjęcia niżej.

dinostatek

sowa63263_3061_1

Jeśli chwilowo braknie nam własnych pomysłów albo po prostu chcemy trochę podpatrzeć:), to Hama proponuje nam książeczki z tysiącami wzorów i projektów! 
A wyglądają na przykład tak… :

25549_399-1025575_399-12

                         47094_399-15

Producent w Książeczce „Inspiracje 15 – New Ways With Hama” pokazuje zupełnie inne zastosowania koralików mini. 🙂 Dzięki tym najdrobniejszym koralikom Hama możesz tworzyć z dużą precyzją, bardzo szczegółowe i nawet najbardziej skomplikowane wzory, nie tylko przez zaprasowywanie!Kolczyki czy wisiorek, super bransoletka, spinka czy torebeczka, to tylko nieliczne ozdoby, które wyjdą wspaniale przez połączenie podstawowego sposobu czyli  przez zaprasowywanie z przewlekaniem. 

65873_399-15-2547101_399-15_1 

Tak wyglądają projekty i wzory z książeczki. 🙂

 

 

 

Jak zawsze zapraszamy. Odwiedźcie Pana Zabawkę  🙂 


Pozdrawiam cieplutko,

Gabi

 

 

 

P.S.
Tak w ramach ciekawostki… Obie z Asią mamy dziś urodziny 😛

Sto lat Asiu!!! :*