Furby Boom

Hej hej!!!

Znacie już Furbiego Boom? Na pewno! Ten milutki, puszysty stworek, zamieszkał u nas w sklepie. Oczarował wszystkich naszych małych klientów ale nie tylko, nas też! Nic tylko go przytulać, karmić i łaskotać.
Nowy furbiak, czyli Furby Boom jak sami widzicie zmienił futerko, teraz zdobią je kolorowe wzorki. Można go łaskotać, potrząsać, przytulać, przechylać, trzymać do góry nogami oraz pociągać go za ogonek, ale gdy coś mu się nie spodoba zaraz zaprotestuje! Każda nasza zabawa z furbiakiem ma wpływ na jego osobowość. Zabawka pamięta imię swoje i innych zabawek z rodzinki Furby. Nasz stworek rozpoznaje obecność innych z rodzinki i nawiązuje z nimi rozmowę. Jeśli spotkają się odpowiednie osobowości w odpowiednim nastroju, mogą nawet razem śpiewać! Niewiarygodne, prawda? Charakterki to one mają nie złe! Czasem są w dobrych stosunkach, czasem nie, kto ich tam wie:)
Furby Boom jest interaktywny, może się połączyć z naszym telefonem lub tabletem, dzięki czemu możemy stworzyć świat Furby. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację na nasz telefon, a zabawy nie będzie końca. Możesz śledzić na monitorze aplikacji zdrowie, nasycenie i czystość swojego Furby’ego. Czas na badanie? Spróbuj prześwietlić Furby’ego. Czy jest głodny? Wyjmij przekąskę ze spiżarni aplikacji i nakarm stworka! Furby powinien się wykąpać? Umyj go pod wirtualnym prysznicem! Gdy dbasz o Furby’ego Boom, on sam staje się gotowy, by o kogoś zadbać – wtedy właśnie dostajesz wirtualne jajko z Furbisiem! Nasz stworek będzie mógł znieść nawet 50 kolorowych jajeczek, a z nich wyklują się małe furbiaki, którymi możemy się opiekować i troszczyć wraz z dużym furbiakiem, przez co możemy stworzyć całą gromadkę, która zaludni wirtualne miasteczko. 

Furby4

Furby5


Zapraszamy do nas Furby Boom już czeka na nowego przyjaciela.