Nieprzerwane szaleństwo na punkcie laleczek L.O.L Surprise trwa!


Jeśli któryś z rodziców zastanawia się nad tym, która zabawka mogłaby wygrać konkurs w kategorii ,,hit ostatniego roku”, Pan Zabawka bez wahania podpowie, iż byłyby to… zestawy L.O.L SURPRISE!


Wcześniej znane głównie pod postacią mniejszych lub większych kul, obecnie na rynku dostępne są pod naprawdę różnymi postaciami. Sposób zabawy jest ten sam, niespodzianki i akcesoria we wnętrzu opakowania bardzo podobne…zatem w czym tkwi sekret małych laleczek i zwierzaków, na punkcie których oszalał niemalże cały świat?

Wybór nie jest łatwy. Asortyment powiększa się niemalże z każdym miesiącem, a chęć zebrania całej kolekcji sprawia, że produkty od MGA Entertainment cieszą się ciągle rosnącą popularnością. A o tym, co może dołączyć do naszej kolekcji już kilka linijek poniżej. Jesteście ciekawi naszych propozycji? Zapraszamy do czytania, podziwiania i oczywiście kupowania! 😉

 

Laleczki L.O.L Surprise oraz Zwierzątka w tradycyjnych kulach:

Każda kula kryje w sobie nie tylko laleczkę lub zwierzątko, ale także liczne akcesoria, które są dodatkami do stylizacji naszych pupili. Zwierzątka z serii Eye Spy wzbogacą się o nową kuwetę, buteleczkę na wodę lub stylowe gadżety, w których prezentują się znakomicie! To jednak nie wszystko! W różowej kuli czeka na nas szkiełko i tajemnicza wiadomość, którą musimy odczytać, aby móc dostać się do naszego pupila. A same zwierzaczki mają iście magiczne zdolności! Mogą pluć, sikać, pić wodę lub nawet zmieniać kolor! Zresztą…zobaczcie sami!


 

Siostrzyczki dużych lalek L.O.L dorównują im swoją urodą i możliwościami! Zabawa jest już wszystkim znana – zrywamy kolejne warstwy opakowania, po drodze trafiamy na atrakcyjne dodatki, a na końcu cieszymy się małą laleczką. Mała siostrzyczka musi mieć swoją torebkę i buciki – obowiązkowo! Oprócz tego, że siostrzyczka będzie posiadać specjalne umiejętności, opakowanie po kuli można przerobić na nosidełko lub wanienkę do kąpieli. Oto jak wyglądają siostrzyczki dużych L.O.L:L.O.L Surprise dostępne są w dużej, srebrnej kuli! Przypominają świąteczną bombkę, ale ich zawartość jest ponadczasowa – duża laleczka L.O.L to świetny pomysł na prezent nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia! W tej wersji, laleczka ma wiele brokatowych i błyszczących dodatków – każda  z nich wygląda jak prawdziwa gwiazda!


 


L.O.L ukryte we Wrapsach:

 


Ta wersja zachwyciła wszystkie dziewczynki! L.O.L w kapsule wygląda naprawdę zjawiskowo! Duża tuba skrywa w sobie laleczkę, która ukryta została w specjalnym skafandrze. Aby do niej dotrzeć musisz jednak złamać kod do kapsuły – to zadanie ułatwi specjalna, tajna wiadomość, którą odczytasz dzięki lupce.


Na samym końcu prezentujemy najnowszą serię L.O.L Surprise, a w niej niespotykane wcześniej zwierzątka i połączenia laleczek, o których wcześniej nawet nie marzyliście! Ulubieńcem wszystkich dzieci okazał się zwierzak z futerkiem, które możemy zmyć!

Aby dowiedzieć się który zwierzaczek dołączy do naszej kolekcji, najpierw będziemy musieli obmyć go wodą. Futerko powoli zniknie, a naszym oczom ukaże się jedno ze zwierzątek z serii Fuzzy Pets

Jeszcze większa niespodzianka czeka nas po otworzeniu warstw małej kapsuły, w której ukryła się siostrzyczka, braciszek lub zwierzątko! Dzięki dużej różnorodności, możliwość zdublowania laleczki lub zwierzaka spada. W zestawie czekają na nas oczywiście akcesoria (buciki, torebeczki, kuwety lub dodatki do stylizacji).

A słyszeliście już o L.O.L z długimi, prawdziwymi włoskami do czesania? Taką również znajdziecie w naszym sklepie! Duże opakowanie i niespotykane wcześniej możliwości zabawy sprawiają, że laleczki z włoskami skradły serca wszystkich dziewczynek!


Ostatnią opcją wyboru są niewielkie walizeczki z ogromną pojemnością! Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (różowej i pomarańczowej), skrywają w sobie kule z akcesoriami oraz serduszko, które po wrzuceniu do wody zacznie musować i odkryje niespotykany wcześniej duet: laleczkę i zwierzaczka!


Zobacz dostępne zestawy L.O.L Surprise, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym lub przyjść i wybrać osobiście: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=surprise&submit_search=

 

Do zobaczenia 🙂