Drewniane domki dla lalek od firmy Melissa&Doug


Już są! Piękne, kolorowe, drewniane – domki dla lalek! Melissa&Doug stworzyli zestawy, które zachwycą wszystkie dziewczynki. No bo która z nas nie lubi zabawy z lalkami w odgrywanie tematycznych scenek?

 

Podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniego domku dla lalek bywa czasochłonne. Oferta na rynku jest naprawdę zróżnicowana – plastikowe, drewniane, tekturowe…ale które z nich są najlepsze dla naszych pociech?

Melissa & Doug proponują nowoczesne, drewniane i bardzo wytrzymałe drewniane akcesoria dla dzieci. Od grzechotek po domki dla lalek właśnie! Różnorodna kolorystyka, bogate wnętrze, kilka przestrzeni do zabawy, a przede wszystkim możliwość kreatywnego tworzenia pola do zabawy – oto ich główne zalety. Część z nich została wyposażona w tematyczne akcesoria, które pomogą wyposażyć poszczególne pokoiki.

Oto nasze propozycje:


Przenośny domek z poręcznych uchwytem


To coś dla wszystkich małych księżniczek, które uwielbiają mieć swoje zabawki zawsze blisko siebie. Domek z poręcznym uchwytem w różowym kolorze to niewielki ,,budynek”, którego wnętrze zachwyci nawet najbardziej wymagających estetów! Do kompletu dołączono niewielkie mebelki oraz dwie lalki, które doskonale wkomponują się we wnętrze domku.


Drewniany domek w kolorze różowym

To już zupełnie inny wymiar zabawy! Dwupiętrowy domek w kolorze różowo-fioletowym to miejsce, w którym każda laleczka będzie czuć się jak prawdziwa księżniczka. Domek posiada otwartą konstrukcję, która umożliwia swobodną zabawę lalkami i możliwość łatwej zmiany konfiguracji mebelków. Konstrukcja ma w sobie aż 6 pomieszczeń, które urządzamy według własnego pomysłu. Ten domek to idealny prezent dla dziewczyn, które mają już część wyposażenia i własne laleczki.

Domek dla lalek z otwartą przestrzenią do zabawy


Jego funkcjonalność zachwyci nawet najbardziej wymagające dziewczynki! Domek ma aż 7 pomieszczeń, które uzupełnia winda – udogodnienie, z którego z pewnością skorzysta każda laleczka. Od teraz możesz zaprojektować każdy pokój według własnego pomysłu: kuchnia, salon, sypialnia, łazienka…segreguj, układaj i projektuj kolejne pomieszczenia. Aby zabawa była jeszcze bardziej ciekawa, do drewnianego domku dołączono aż 3 drewniane laleczki.Odgrywanie tematycznych scenek, popularna ,,zabawa w dom” i możliwość projektowania wnętrza poszczególnych pomieszczeń to jedne z ulubionych zabaw każdej dziewczynki. Tworzenie własnej rzeczywistości i opieka nad laleczkami sprawia, że zabawie nie ma końca! Wszystkie domki od firmy Melissa&Doug zostały wykonane z największą dbałością o szczegóły i detale, a także w trosce o bezpieczeństwo wszystkich szkrabów. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w którym znajdziemy także uzupełnienia mebelków.

Więcej na naszej stronie internetowej: https://www.panzabawka.pl/