Pomysły na świąteczne prezenty cz.I


Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Magiczna atmosfera, nastrojowe piosenki, pachnąca choinka…i góra listów do Świętego Mikołaja. Tak, tak – nasz czerwony, uśmiechnięty i hojny Mikołaj co roku ma naprawdę dużo pracy. Prawie tak dużo jak rodzice dzieci, którzy co 12 miesięcy dwoją się i troją, aby spełnić marzenia swoich pociech. A te z roku na rok przybierają coraz większe rozmiary!

 

 

Pan Zabawka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zaspokojenie potrzeb milusińskich może być prawdziwym wyzwaniem – nawet dla najbardziej przedsiębiorczych rodziców! Ogrom zabawek i akcesoriów sprawia, że zamiast spokojnej i magicznej atmosfery….wpadamy w przedświąteczny szał zakupów, który nie zawsze możemy zaliczyć do udanych.

Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych dorosłych klientów i podpowiedzieć im o czym marzą Ci najmłodsi (zdecydowanie najlepsi klienci na całym świecie!). Pan Zabawka stworzył specjalnie zestawienie prezentów dla poszczególnych grup wiekowych, które będą prezentowane każdego tygodnia, aż do gwiazdki! Pierwszy wpis dotyczyć będzie najmłodszej grupy wiekowej – maluszków. Zaczynajmy!

 

Wybór zabawek dla maluszków to zdecydowanie najtrudniejsze wyzwanie. Pośród naprawdę wielu możliwości, Pan Zabawka postanowił wybrać takie akcesoria, które oprócz zabawy – dostarczą milusińskim wiele radości połączonej z nauką!

Grzechotki, gryzaczki oraz zawieszki:

Ta kategoria dotyczy przede wszystkim tych szkrabów, które dopiero dołączyły do naszej wielkiej, zabawkowej społeczności! Producenci zapewniają, że zarówno jakość materiałów jak i same zabawki dla niemowlaczków produkowane są w taki sposób, aby zarówno milusińscy jak i ich rodzice byli zachwyceni! Wśród naszych najmłodszych klientów, ogromnym zainteresowaniem cieszą się grzechotki od firmy Oball.

Dostępne w wielu kolorach, miękkie, elastyczne, odporne na zniszczenia – wprost stworzone dla małych rączek naszych maluszków!

Oto inne, równie atrakcyjne grzechotki i zawieszki, które znaleźć można zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym:

          

 

Więcej zabawek z tej grupy tematycznej:
https://www.panzabawka.pl/zabawki-dla-maluszkow/grzechotki-gryzaki

https://www.panzabawka.pl/zabawki-dla-maluszkow/zawieszki-pozytywki

Sortery kształtów

Sortery to idealna zabawka dla wszystkich dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolorkami, kształtami i dopasowywaniem odpowiednich elementów w określone ,,otworki”. Pan Zabawka oferuje szeroki wybór sorterów z różnymi wizerunkami oraz kształtami – oto one:

                                                                                 

Więcej zabawek na naszej stronie oraz w sklepie stacjonarnym:
https://www.panzabawka.pl/zabawki-dla-maluszkow/sortery-ksztaltow

 

Huśtawki, maty oraz centra zabawy:

Tę kategorię reprezentują zabawki, które będą cieszyć maluszków przez długie miesiące..a może i lata! I gwarantujemy – niemowlaczki będą zachwycone.

Uwagę wszystkich rodziców chcielibyśmy zwrócić przede wszystkim w stronę hybrydowych huśtawek. To idealny pomysł na prezent, który ,,rośnie” wraz z dzieckiem. Urzeka nas ich funkcjonalność oraz wielofunkcyjność – zabawka może posłużyć jako leżak, miejsca do bujania, karmienia, spania oraz oczywiście huśtania! Huśtawki dostępne są w dwóch wersjach:

 

Dla nieco bardziej ,,rozrywkowych” bobasów mamy coś…wyskokowego! Będą to skoczki, z których pociechy mogą korzystać już od 3 roku życia! Do wyboru kilka wersji kolorystycznych, wszystkie w naszym sklepie! Oto, jak prezentuje się skoczek z wizerunkiem białej krówki:

A jeśli nasza pociecha uwielbia poranną gimnastykę…mata do ćwiczeń jogi będzie strzałem w dziesiątkę! Dziecko nie tylko pozna podstawowe figury z ćwiczeń gimnastycznych, ale także nauczy się wybranych części ciała i poćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową:

Więcej na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym:
https://www.panzabawka.pl/zabawki-dla-maluszkow/chodziki-jezdziki-pchacze

https://www.panzabawka.pl/zabawki-dla-maluszkow/maty-centra-zabaw

 

Wybór prezentu dla maluszka to nie lada wyzwanie! Pan Zabawka starał się wybrać takie zestawy, które przypadną do gustu dzieciaczkom od pierwszych dni życia, ale także tym milusińskim, którzy pragną nieco więcej ruchu i zaangażowania. Oferta w naszym sklepie jest naprawdę bogata, dlatego zapraszamy do odwiedzenia nas i obejrzenia wszystkich zabawek!

W następnym wpisie zaprezentujemy Państwu kolejne propozycje – tym razem dla dzieci od 3 roku życia i powyżej! Niech ta magiczna chwila trwa jak najdłużej 🙂