Miłe, puchate i urocze: oto najnowsze zwierzątka do adopcji!

Opieka nad zwierzątkami to coś, czym od najmłodszych lat interesują się wszystkie dzieci, a zwłaszcza dziewczynki. Możliwość zajmowania się drugą osobą (zazwyczaj mniejszą, która nie jest w stanie sama o sobie decydować) to jedna z ulubionych zabaw każdej grupy wiekowej. I właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że najnowszy zestaw od firmy TM TOYS zachwyci każdą miłośniczkę zwierzaków! W elegancko zapakowanej walizeczce ukrył się niewielki, puchaty pupil. Jego wygląd na pewno wprawi Was w zachwyt – po rozpakowaniu opakowania, nasza najnowsza zabawka będzie wyglądać mniej więcej…tak:


Jak już większość z Was się domyśla, nasz nowy przyjaciel będzie występować w dwóch wersjach kolorystycznych: turkusowej oraz różowej. Ale jak z tak niewielkiej kulki powstanie futrzasty zwierzaczek? Wszystko za sprawą wody: po wyciągnięciu kulki z opakowania, dziecko może zabrać ją do wspólnej kąpieli i wymyć jak prawdziwego zwierzaczka! Jeśli zabawa będzie odbywać się w środku dnia, Fur Balls można umieścić w niewielkiej miedniczce z wodą i dokładnie, delikatnie zmoczyć.


Pod wypływem wody, różowa lub niebieska kulka zmieni swój kształt. Aby odkryć, jaki zwierzak dołączy do grona naszych przyjaciół, kulkę należy lekko osuszyć i dokładnie wyczesać. Pielęgnując futerko pupila, jego sylwetka zacznie się zmieniać, aż w końcu ujrzymy puchatego stworka!

 

To, jaki pupil znajdzie się pod naszą opieką to wielka zagadka i niespodzianka! W zestawie ukrył się króliczek, piesek lub kotek – każdego z nich znajdziesz w osobnym zestawie z serii Fur Balls. Abyś  mógł poczuć się jak prawdziwy właściciel swojego nowego przyjaciela, do każdego zestawu dołączono certyfikat adopcyjny, który potwierdzi waszą niesamowitą więź! W trosce o dalszą pielęgnację, walizka skrywa w sobie dodatek w postaci spinki do włosów oraz szczotki do czesania futerka. A jeśli planujesz długi spacer, koniecznie skorzystaj z obroży z zawieszką!

Bez względu na to, na jakiego pupila trafisz i jaką wybierzesz wersję kolorystyczną, wszystkie zwierzaczki Fur Balls będą tak samo milutkie i puchate – będą nie tylko doskonałymi pupilami, ale także wyjątkowymi przytulankami! Pamiętaj – w każdej chwili możesz zabrać swojego zwierzaka do łazienki i ponownie zanurzyć go w wodzie! Pupil znowu zmieni się we włochatą kulkę i zabawa rozpocznie się od nowa.

Zestawy z maskotkami do adopcji dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym. Zapraszamy 🙂