Najmodniejsze wózki i akcesoria dla lalek


Moda na eleganckie i stylowe wózki dla lalek nigdy nie przemija. To produkt ponadczasowy i uniwersalny, który nie tylko nie traci na swojej wartości, ale za sprawą coraz to nowszych ulepszeń i ,,przeróbek” podbija miliony serc dziewczynek na całym świecie. Ostatnim sprzedażowym hitem w naszym sklepie okazały się wózki i akcesoria dla lalek od firmy Bayer. Niemiecka marka, która swoją działalność rozpoczęła na początku XX wieku skoncentrowała się na produkcji takich akcesoriów, które są absolutnie podstawowe przy pielęgnacji małych laleczek.

 

 

Pierwsze, podstawowe wózki w ofercie firmy Bayer to oczywiście klasyczne spacerówki. Występują  w dwóch wersjach kolorystycznych, posiadają wygodne siedzisko i uchwyty wyprofilowane w taki sposób, aby małe rączki opiekunek nie męczyły się podczas codziennych spacerów 🙂 Wózki spacerowe będą idealne na okres wiosenno-letni – doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych spacerów w parku lub na podwórku. Dzięki wmontowanym elementom, spacerówki w bardzo łatwy i szybki sposób złożymy, obalając mit o rzekomym zagracaniu przedpokoju zabawkami dla dzieci:

 

 

 

Na nieco chłodniejsze dni, Pan Zabawka poleca wózek Combi Grande Set. Będzie idealny dla lalek o maksymalnej wielkości ok.46 cm, a dzięki zadaszeniu może okazać się strzałek w dziesiątkę podczas jesiennych, pochmurnych dni na zewnątrz. Fioletowo-różowy wózek ozdobiono nadrukiem wróżki, jednak to, co zachwyca nas najbardziej to możliwość regulacji uchwytu, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania jego wysokości do indywidualnych potrzeb dziecka.
Combi Grande Set to wózek 4w1. Dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom, małe opiekunki wzbogacą się o elementy służące do karmienia dzieci, pojemną torbę na akcesoria pielęgnacyjne oraz turystyczne łóżko! Czy to aby nie jest zabawka idealna?

 

Firma Bayer zadbała również o dobrą zabawę we wnętrzu domowego zacisza. Przedstawiamy zestaw, który zawiera aż 9 różnych elementów dla lalek, które powinny znaleźć się w domu każdej małej opiekunki. Duże pudełko pod nazwą Travel Set skrywa w sobie takie przedmioty jak zastawę do karmienia maluszków i wygodne krzesełko, na którym możemy posadzić naszą laleczkę. Hitem tego zestawu jest turystyczne łóżeczko z siateczką, które po rozłożeniu będzie mieć ok. 28 cm wysokości i 44 cm szerokości. Rewelacyjna jest również mata do zabawy – według naszych informacji, dziewczynki korzystają z niej częściej, niż ich podopieczni 🙂

 

 

 

Zabawka w opiekę nad laleczkami to ważna aktywność wszystkich dzieci, zwłaszcza dziewczynek. Kształtuje ona psychikę dziecka, uczy empatii, odpowiedzialności i cierpliwości. Produkty od firmy Bayer doskonale wspomagają rozwój wspomnianych cech i emocji, a solidne wykonanie zabawek sprawia, że przechodzą one z pokolenia na pokolenie.

Po więcej zestawów zapraszamy do naszego sklepu internetowego 🙂