Mali Odkrywcy na Tropie Dinozaurów!

 

Pora na prawdziwie odkrywcze i naukowe zestawy! Czas przenieść się do świata dzikiej przyrody, nieokiełznanych warunków pogodowych oraz prahistorycznych zwierzaków! Pan Zabawka uwielbia poszerzać swoje horyzonty i każdego dnia stara się znaleźć zabawki, które zachwycą naszych małych, wyjątkowych klientów. Tym razem proponujemy coś dla fanów filmu Jurassic World… Chyba każdy z nas rozpoznaje te kadry filmowe?

 

 

My też jesteśmy pod wrażeniem tych stworzeń! I właśnie dlatego mamy dla Was świetną informację – już dzisiaj każdy z Was może poczuć się jak prawdziwy Paleontolog! To wszystko za sprawą najnowszych zestawów od firmy Clementoni, dzięki którym wcielimy się w rolę naukowców, którzy z zapałem poszukują fragmentów kości dinozaurów….w skałach!

 

 

Pierwszy zestaw, który chcemy Wam zaproponować, pomoże nam zrekonstruować budowę i sylwetkę Velociraptora!

 

 

Ten niepozornie wyglądający Dinek jest naprawdę groźny! Pomimo niewielkich rozmiarów potrafi być bardzo zwinny i niebezpieczny… Na szczęście mamy możliwość lepszego poznania tego prahistorycznego zwierzaka! W zestawie od Clementoni znajdziemy specjalny blok, który przy pomocy młotka i dłuta należy bardzo precyzyjnie ,,otworzyć”. Znalezione fragmenty szkieletu układamy iiii….cieszymy się towarzystwem nowego kolegi. A zobaczcie sami – jest przeuroczy!

 

 

Więcej: https://www.panzabawka.pl/clementoni-wykopaliska-szkielet-velociraptor-19063?search_query=wykopaliska&results=27

 

A może masz ochotę na eksperymenty? Jeśli do tej pory nie miałeś okazji ich przeprowadzać….nie ma ani chwili do stracenia! Kolejny zestaw z serii Wykopalisk pozwoli nam nie tylko na ułożenie szkieletu popularnego T-Rexa, ale także na przeprowadzenie eksperymentów z wykorzystaniem erupcji wulkanicznych!  Zostań prawdziwym naukowcem i doświadczaj rzeczy oraz zjawisk, o których słyszeli tylko nieliczni!

 

 

 

Więcej: https://www.panzabawka.pl/clementoni-2w1-wulkan-i-t-rex-wykopaliska-19064?search_query=wykopaliska&results=27

 

Na samym końcu polecamy zabawę z najbardziej rozbudowanym zestawem! Mali Paleontolodzy będą musieli nie tylko wydobyć szkielety prahistorycznych dinozaurów i postarać się je złożyć, ale odkryją również ich magiczne, niezwykłe właściwości! Późnym wieczorem, kiedy zgasną już wszystkie światła… szkielety zaczną świecić! Całość dopełni bohater główny zestawu – T-Rex. Po kompletnym złożeniu będzie mierzyć aż 40 cm długości! 

 

 

 

Więcejhttps://www.panzabawka.pl/clementoni-3w1-wykopaliska-dinozaur-i-szkielet-19062?search_query=wykopaliska&results=27

 

Nie zwlekaj – już dzisiaj wciel się w rolę wybitnego naukowca i odkryj niesamowite szkielety prahistorycznych zwierząt! Zestawy od firmy Clementoni są doceniane w krajach na całym świecie – założona w 1963 roku we Włoszech marka Clementoni tworzy zabawki, którze nie tylko bawią, ale także i uczą.