LEGO – kiedy świat klocków to za mało

Duńskie imperium zabawkarskie przyjęło nazwę od zwrotu „leg godt”, czyli baw się dobrze. Od ponad 80 lat Lego wywiązuje się z tej dewizy w mistrzowskim stylu. Niepozorne klocki szybko zawojowały rynek, a nowe serie fascynują kolejne pokolenia.

Świat klocków, choć patrząc na poczynania twórców Lego, wydaje się nie mieć granic, okazał się także świetnym punktem wyjścia do eksplorowania kolejnej branży. Dlatego dziś możemy cieszyć się także elementami wyposażenia wnętrz oraz akcesoriami szkolnymi inspirowanymi wyglądem nieśmiertelnych Lego.

Pokój w stylu Lego – czyli jak okiełznać zabawkowy bałagan i zaakcentować indywidualizm

Czy sprzątanie zabawek nie byłoby przyjemniejsze, gdyby móc przechowywać je w pojemnikach w kształcie klocka? Jasne, że tak. I oczywiście jest to możliwe. Lego wychodzi na przeciw wymaganiom współczesnych konsumentów, proponując im multifunkcyjne pojemniki. Co determinuje ich wyjątkowość? Przede wszystkim połączenie praktycyzmu i niebanalnego designu. Stworzone w kilku rozmiarach i wielu wariantach kolorystycznych, „mega klocki” do przechowywania skarbów, mogą pełnić funkcję nie tylko „ogarniaczy” bałaganu, ale także stylowych elementów wyposażenia wnętrz.

Ósemka, czwórka, dwójka, szuflada, a może pojemnik-głowa? Który gadżet zadowoli małego fana klocków Lego?

Klasyczne pojemniki występują w kilku rozmiarach, różnią się także typem otwarcia. Wspomniane wyżej popularne nazwy – ósemka, czwórka, dwójka – odnoszą się do wielkości pojemników. Nie musimy jednak obawiać się ich łączenia. Miksując kolory i wielkości możemy stworzyć niepowtarzalne aranżacje i funkcjonalne ozdoby dziecięcego pokoju. Pojemniki z otwieranym do góry wiekiem będą idealnie nadawać się na organizery, które z powodzeniem pomieszczą nawet gotowe klockowe konstrukcje i większe zabawki. Opcja szuflad to gwarancja łatwego dostępu. Sprawdzą się, kiedy przechowywane gadżety są niewielkie lub planujemy je posegregować tematycznie. Bez względu na to, który rozmiar i typ wybierzemy, możemy być pewni że stylowe pudełka dodadzą wnętrzom indywidualnego charakteru i zawsze będą czuwać nad porządkiem.

Ciekawą alternatywą są pojemniki w kształcie głów ludzików Lego. One również występują w kilku wariantach – różnią się wielkością i mogą przedstawiać chłopców, dziewczynki, a nawet szkielety i dynie. Pojemniki-głowy są kompatybilne z klasycznymi organizerami Lego, dlatego mogą stanowić ciekawe zwieńczenie pudełkowej wieży.

Biurko w centrum uwagi

Długopisy, linijki, strugaczki i mazaki – szkolne akcesoria także mogą znaleźć swoje miejsce we wnętrzu klockowego pojemnika. Przeznaczone specjalnie na biurko, pudełeczka z szufladami mają bardziej kompaktowe rozmiary i wspaniale wkomponują się w ograniczoną przestrzeń. Pojemniki na gadżety szkolne występują w dwóch rozmiarach.

Akcesoria Lego – sposób na wyróżnienie się z tłumu

Swoim fanom Lego proponuje także liczne akcesoria stylizowane na wygląd klocków. Wśród nich odnajdziemy długopisy, ołówki, strugaczki, a także fantastyczne, wielokolorowe notesy. Produkty te łączą w sobie wiele istotnych aspektów – przede wszystkim funkcjonalność i nowoczesny design.

Lego udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic. Tworząc ciekawe elementy wyposażenia wnętrz oraz szkolne akcesoria, które wpisują się we współczesny trend multifunkcyjności, firma przyciąga kolejnych entuzjastów i rozwija nowe gałęzie swojej działalności.

Fenomen pojemników i gadżetów Lego polega także na tym, że nie są one dedykowane wyłącznie dzieciom. Uniwersalność produktów pozwala stworzyć za ich pomocą niebanalne ozdoby, dodające wnętrzom stylu i indywidualnego charakteru.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której proponujemy fantastyczne pojemniki i praktyczne akcesoria Lego w wielu rozmiarach i kolorach.

1 thought on “LEGO – kiedy świat klocków to za mało”

  1. Excellent post. I used to be checking continuously thisblog and I’m impressed! Extremely helpful information particularly the ultimate part 🙂 I care for such info a lot.I used to be looking for this particular information for a long

Comments are closed.