Kalendarz Adwentowy 2020

Kalendarz Adwentowy dla dzieci 2020 – propozycje Pana Zabawki

Kalendarz adwentowy dla dzieci 2020

Na Święta Bożego Narodzenia czekają wszyscy – nie tylko dzieci, ale również dorośli. Podczas gdy mamy i babcie przygotowują pierniczki i świąteczne dekoracje, dzieci z utęsknieniem i lekkim zniecierpliwieniem wypytują o TĘ konkretną datę, która oficjalnie rozpocznie odliczanie do pierwszej gwiazdki. Już od kilkunastu lat symbolem oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia stały się kalendarze adwentowe. Z pewnością każdy z nas będzie w stanie odnaleźć w swojej pamięci obraz dużego supermarketu w okresie przedświątecznym. Już od samego wejścia uderza w nas lekki przepych mówiący o konieczności celebrowania świąt, zwłaszcza wśród tematycznych, brokatowych ozdób, świeczek i dekoracyjnych kocyków. Wśród tysiąca artykułów dostępnych na sklepowych regałach zawsze odnajdziemy taką półkę, na której eksponuje się kalendarze adwentowe. Ich różnorodność zaskakuje chyba samych producentów! W okienkach umieszcza się nie tylko czekoladki, ale również saszetki z herbatą, drobne kosmetyki, gadżety samochodowe a nawet elementy biżuterii do połączenia! A co z kalendarzami dla dzieci? Po takie najlepiej udać się do sklepu z zabawkami i wybrać takie, o których marzą nasze małe pociechy.

Z roku na rok producenci zabawek chwalą się swoimi pomysłami i niewątpliwą kreatywnością, zwłaszcza podczas projektowania adwentowych kalendarzy. Ułatwia to zadanie każdemu rodzicowi – pomysł na kalendarz adwentowy dla dzieci to naprawdę nie lada wyzwanie. O tym, jak zrobić kalendarz adwentowy dla dzieci istnieje tysiące wpisów i poradników. Nie zawsze jednak dysponujemy wolnym czasem, a cena przecież też odgrywa niemałą rolę (po zebraniu wszystkich ulubionych gadżetów dziecka z danej serii często okazuje się, że cena kalendarza dwukrotnie przerośnie tą, którą widzieliśmy w sklepie). W takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie wybranie gotowego kalendarza dla dzieci z zabawkami w środku.

Kalendarz adwentowy Świnka Peppa

A oto nasze pomysły na Kalendarz Adwentowy 2020 dla dzieci:

Po pierwsze – LEGO! Kalendarz Adwentowy LEGO to niemalże stuprocentowa gwarancja sukcesu i pewność, że na buzi każdego małego konstruktora zagości uśmiech. Seria kalendarzy tej marki jest niezwykle popularna i stanowi stałą, powtarzalną od kilku lat linię. Tegoroczne propozycje obejmują kalendarze adwentowe dla dzieci z kilku tematycznych serii. Na uwagę zasługuje Kalendarz Adwentowy Lego City, który oprócz tematycznych, świątecznych gadżetów oferuje także drobne ,,podarunki” z najpopularniejszego miasteczka ze świata klocków Lego! W 24 okienkach umieszczono takie gadżety jak policyjny helikopter, minifigurki Lego, choinkę oraz niewielki statek.

Kalendarz Adwentowy LEGO CITY 2020

A co jeśli nasza pociecha oczekuje czegoś naprawdę wyjątkowego? Na kosmiczne, odlotowe marzenia również znamy receptę! Kalendarz Adwentowy Lego Star Wars 2020 powinien zadowolić każdego małego fana galaktycznych scenerii i pojedynków. Gwiezdne Wojny przeżywają swoją drugą młodość i trafiają w gusta chyba każdej grupy wiekowej. A nawet jeśli nie, to nasza alternatywna propozycja zadowoli najbardziej opornego fana Lego – do zabawy w otwieranie adwentowych okienek dołączył bowiem Harry Potter i cała ekipa magicznych stworzeń. Kalendarz Adwentowy Harry Potter to jeden z najbardziej popularnych wyborów tegorocznych dzieci. Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie zaprasza adeptów magii i wszystkich tych, których motto przewodnie brzmi: ,,wciąż czekam na list z Hogwartu”.

Jeśli nie Lego, to co?

W tym roku alternatyw jest naprawdę sporo – pomysły na Kalendarze Adwentowe 2020 są zdecydowanie bardziej rozbudowane w porównaniu do zeszłego roku. Ciekawą propozycję skierowała do dzieci marka Playmobil, która uwzględniła szerokie zainteresowania swoich odbiorców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – wielbiciele kina, zwierząt, a nawet Ci, którzy chcieliby stworzyć scenerię do odgrywania bajkowego balu – to naprawdę spore ułatwienie dla rodziców i alternatywna dla Kalendarzy Adwentowych DIY.

Oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę można ,,umilić” dzięki szybkim, kolorowym i niezwykle pożądanym przez dzieci autkom! Dla chłopców proponujemy serie kalendarzy od firmy Mattel, która przygotowała dwie linie kalendarzy – z samochodzikami Hot Wheels oraz z autkami Cars Mini Racers. W okienkach-skrytkach umieszczono nie tylko pojazdy, ale również elementy torów, dodatki potrzebne do przeprowadzenia wyścigów i szybkich rajdów. Samochodzik Złomek, Zygzak i Cruz Ramirez już czekają na wspólną zabawę 😉

Nie moglibyśmy zamknąć tego zestawienia bez polecenia kalendarza marki Schleich! Zestaw pochodzi z serii Horse Club i będzie wyjątkowym, unikatowym uzupełnieniem serii miłośników koni. Główną ,,atrakcją” jest figurka klaczy rasy trakeńskiej, dla której warto wytrwać w cierpliwości i uczciwie odliczać kolejne dni do Świąt Bożego Narodzenia. Okienka otwierane dzień po dniu dadzą również przysmaki dla konia, mniejsze figurki zwierzątek oraz akcesoria umożliwiające rozwojową zabawę nowym zestawem Schleich Horse Club.

Ale to nie koniec naszych propozycji. Aby w pełni przejrzeć ofertę naszego sklepu i wybrać najlepszy, odpowiedni dla naszego dziecka Kalendarz Adwentowy 2020 polecamy kliknąć tutaj, a w razie dodatkowych pytań skontaktować się z nami – zawsze służymy pomocą 🙂