Kreatywna zabawa z magnetycznymi klockami konstrukcyjnymi od SUPERMAG!

Upodobania dzieci zmieniają się równie szybko jak pogoda w marcu. Ulubiona i wymarzona zabawka przestaje być tą najlepszą po kilku dniach – bo wyszła z mody, bo nie można bawić się nią w odgrywanie scenek, bo…wymówek może być naprawdę wiele! Powód zazwyczaj jest jeden – każde dziecko potrzebuje zabawki, która rozwijałaby jego kreatywność! I nawet jeśli ani pociecha, ani jego rodzice nie są tego świadomi…tak właśnie jest. Dzisiejszy tydzień Pan Zabawka postanowił poświęcić Magnetycznym Klockom Konstrukcyjnym od firmy SUPERMAG. Oczywiście nie bez powodu – według nas zabawa z klockami konstrukcyjnymi to idealny produkt dla wszystkich dzieci, które poza zabawą pragną nauczyć się także logicznego i kreatywnego myślenia.

Ale na czym właściwie polega zabawa z klockami od firmy SUPERMAG? Już wyjaśniamy!

Klocki magnetyczne to ten rodzaj produktu, który zna każde dziecko – na całym świecie! Producenci firm coraz chętniej poświęcają im swoją uwagę, wiedząc, że nie oprze im się nawet najbardziej oporny na taką formę zabawy szkrab! Zabawa jest naprawdę prosta: za pomocą własnej inwencji twórczej musimy połączyć magnetyczne pałeczki i niklowane kulki. W ten sposób tworzymy dowolnie wymyślone przez nas konstrukcie – bryły, wieże, budowle…tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Oto zestawy, które przygotowaliśmy:

1. MAGNETYCZNE KLOCKI DLA NAJMŁODSZYCH MILUSIŃSKICH:
SUPERMAG zaprojektował swój produkt w taki sposób, aby dotarł on do każdej grupy wiekowej. Zabawę z klockami mogą zacząć już dzieci od 3 roku życia. Seria MAXI dedykowana jest początkującym konstruktorom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu zabawą. Duże elementy oraz wyraziste kolory sprawią, że najmłodsze dzieciaczki będą zachwycone! Magnetyczne Klocki sprawią, że wyobraźnia maluszków rozwinie się jak nigdy dotąd! To doskonała okazja do tego, aby stworzyć swoje pierwsze bryły!

2. MAGNETYCZNE KLOCKI ŚWIECĄCE W CIEMNOŚCI:


 

Dzieci uwielbiają zabawki, które poza możliwością samej zabawy cieszą je jeszcze swoją dodatkową funkcjonalnością! Klocki świecące w ciemności to zupełny hit – nawet dorośli nie mogą wyjść z podziwu! Tworzenie własnych brył oraz ,,artystycznych obrazów” w tym wypadku to dopiero połowa frajdy! Pałeczki naświetlone dziennym światłem oddają ten blask w ciemności! Pan Zabawka proponuje budowanie po zmroku – to dopiero niesamowita gratka! W zestawach znajdziemy różną liczbę elementów – każdy konstruktor powinien być zadowolony!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=SUPERMAG+%C5%9Bwiec%C4%85ce+w+ciemno%C5%9Bci&submit_search=

 

3.  NEONOWE SZALEŃSTWO:

 

 

 

A może wybierzemy coś, co zachwyci dzieci bogactwem mieniących się kolorków? Magnetyczne Klocki Konstrukcyjne w odsłonie neonowej to gwarancja długiej i wesołej zabawy! Zielony, niebieski, fioletowy, pomarańczowy….do wyboru, do koloru! Namagnesowane pałeczki ułatwią kreatywną zabawę – w każdej chwili dziecko może przekształcić wybudowaną bryłę i dodać kolejne, kolorowe elementy!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=SUPERMAG+neon&submit_search=

Zabawa ma uczyć i rozwijać – to podstawowy wymóg rodziców, którzy z dużą starannością dobierają akcesoria i zabawki dla swoich pociech. SUPERMAG to włoska gwarancja dobrej jakości – firma od lat zachowuje wysokie normy produkcyjne, które dotyczą przede wszystkim nietoksyczności, bezpieczeństwa i trwałości wytwarzanych materiałów. Mocna siła magnesu i wytrzymałość elementów dołączonych do zestawu sprawiają, że zabawa nie ma końca – klocki SUPERMAG angażują do pracy przede wszystkim aspekt kreatywnego myślenia u dzieci. Zabawa rozwija także zdolności manualne. Kto raz spróbuje ten nigdy nie będzie chciał przestać!