Szalona zabawa z nowymi zestawami od PLAYMOBIL!

 

Pora na zupełną nowość! Każdy z nas na pewno zna zestawy klocków od firmy Playmobil. Ta propozycja zaskoczy jednak wszystkich miłośników tych zabawek! Nowa seria Play Map podbija serca milionów dzieci na całym świecie, i nie ma się czemu dziwić – zabawa jest naprawdę wciągająca! Od teraz dziecko może samodzielnie zaprojektować mapę swojej zabawy – i to dosłownie! Oprócz gotowych figurek i akcesoriów, w zestawach znajdziemy specjalną mapę-planszę z gotowym nadrukiem i scenerią. Jednak to, jak będzie wyglądać jej tło zależy już tylko od nas samych! Mamy do wyboru aż cztery rodzaje zabawy. Jesteście gotowi na małą prezentację? Zaczynamy!

 

1. KRAINA WRÓŻEK

                                                                                                                                                    

 

Każda dziewczynka marzy o tym, aby chociaż na chwilę przenieść się do magicznej krainy, w której spotka prawdziwe wróżki! Play Map w tej odsłonie zadba o to, by czarom nie było końca! Duża plansza przedstawia uroczy krajobraz – strumyk, łąkę oraz ścieżkę. Reszta należy już do nas! W tej zabawie rządzi…kreatywność! Zaprojektowana sceneria może ulegać wielu modyfikacjom – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. A jeśli jednak zabraknie nam pomysłu…z pomocą przyjdą dwie figurki wróżek.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/playmobil-9330-play-map-kraina-wrozek

 

2. WYCIECZKA Z KUCYKAMI

 

Ten zestaw pokocha każdy, kto uwielbia zabawę ze zwierzakami! Wycieczka z kucykami to coś, o czym marzy każde dziecko! Plansza-mapa przedstawia ścieżkę dla koni, rzeczkę, łąkę i wiele sielskich elementów, ale ponownie – to co najważniejsze należy do nas! Dziecko może zaprojektować trasę z drogowskazami dla kucyków, miejsce, w którym zwierzaki zjedzą pokarm, a także urządzić prawdziwe wyścigi konne! Dwie figurki kucyków, dwie figurki postaci oraz akcesoria tematyczne zachwycą każdego, kto uwielbia kreatywną zabawę.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/playmobil-9331-play-map-wycieczka-kucykow

 

3. ZESTAW MOTOCROSS

Pora na coś, co przypadnie do gustu wszystkim fanom motoryzacji. Szybkie motocykle nigdy nie przestaną zachwycać – potwierdzi to każdy chłopiec, bez względu na wiek! Playmobil w serii PLAY MAP to prezentuje prawdziwy tor wyścigowy! Na mapie rozkładamy tematyczne akcesoria – oczywiście według własnego pomysłu – i..działamy! Najszybszy i najbardziej odważny rajdowiec wygra cały wyścig! Zabawę urozmaicą dwie figurki motocyklistów oraz dwa motocrossy – w zielonym i czerwonym kolorze. Szalonej, ale i bezpiecznej jazdy!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/playmobil-9329-play-map-motocross

 

4. PIRACI

Ostatni zestaw z serii Play Map to wyjątkowi Piraci! Podróżują, organizują wodne bitwy, walczą o skarb…są naprawdę wszechstronni! Od teraz każde dziecko może zaplanować ich plan dnia. Plansza pokryta jest wizerunkiem morza oraz wyspy – to z pewnością będzie cel piratów po długiej i męczącej podróży. Przecież muszą gdzieś ukryć swój skarb! Maluch sam zaprojektuje idealną kryjówkę oraz stworzy zaplecze obronne – może się przydać! Niech wyobraźnia sama zadecyduje o dzisiejszym scenariuszu zabawy. Powodzenia!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/playmobil-9328-play-map-piraci

 

Zestawy od firmy PLAYMOBIL to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy. Marka od ponad 40 lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród dzieci, a rodzice doceniają staranność wykonywanych zestawów i drobiazgową dbałość o każdy szczegół zabawek. Nad jakością produktów czuwa ponad 4000 osób w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie! Najnowsza seria Play Map to zestawy skierowane dla dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę. Możliwości tworzenia scenerii jest wiele – niech króluje wyobraźnia maluchów!