Kulodromy – pomysł na wyjątkową zabawę dla każdej grupy wiekowej!

 

 

Kreatywne zestawy to idealny pomysł na prezent dla każdego dzieciaczka! Tym razem Pan Zabawka prezentuje cudowne kulodromy – szaloną zabawę z kulkami, które wirują na torach! Dlaczego właśnie ten produkt? Kulodromy angażują dziecko na każdym etapie zabawy. Bardzo dobrze wpływają na wyobraźnię przestrzenną pociechy, a także wspierają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej u każdej grupy wiekowej.  Tor lub tunel dla kulek budujemy według określonych instrukcji dołączonych do zestawu lub używamy własnej wyobraźni!

Przedstawiamy nasze propozycje:

 

DREWNIANE KULODROMY OD FIRMY GOKI:

 

KULODROM Z CYMBAŁKAMI:

 

 

Drewniane zabawki to zawsze gwarancja jakości i wytrzymałości kupowanych przez nas produktów. Firma GOKI zaprojektowała innowacyjny tor dla kulek, który składa się z pochyłych deseczek. Ustawiamy je pośrodku kolorowej konstrukcji, tak, aby kulki kolejno spadały na następne, drewniane elementy. Kulki, które znajdziemy w zestawie świetnie skomponują się z cymbałkami – dzięki nim usłyszymy wesołe melodie podczas spadania kulek. Szybki tor z cymbałkami na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy malucha!

 

WIĘCEJ: https://www.panzabawka.pl/goki-drewniany-kulodrom-z-cymbalkami-53825?search_query=kulodrom&results=8

 

 

DUŻY KULODROM-WIEŻYCZKA Z KULKAMI:

 

 

WIĘCEJ: https://www.panzabawka.pl/goki-53828-drewniany-tor-z-kuleczkami-kulodrom?search_query=kulodrom&results=8

 

Kolorowe klocki tym razem posłużą nam do szybkiej zabawy! Tor dla kulek w tej odsłonie to coś, co zachwyci każdego miłośnika konstrukcji – mamy naprawdę dużo elementów do zaprojektowania! Drewniane elementy układamy na różnych poziomach, tak, aby kulki swobodnie przemieszczały się w ustawionych przez nas tunelach. Do wykorzystania mamy aż 55 elementów! Zakończenia niektórych klocków pozwalają na wybudowanie kulodromu z wieżyczkami – to dodatkowy element estetyczny, który zachwyci nie tylko dzieci, ale także i dorosłych!

 

KULODROM Z GRĄ EDUKACYJNĄ:

 

 

WIĘCEJ: https://www.panzabawka.pl/goki-53832-gra-edukacyjna-kolorowy-kulodrom-pogoda?search_query=kulodrom&results=8

 

Drewniana podstawka z kolorowymi elementami – oto nowy kulodrom-gra, która dedykowana jest dzieciom już od trzeciego roku życia! Słupek na środku podstawki nie jest do końca stabilny, ale właśnie taki był jego zamysł! Na jego szczycie umieszczono kulę z otworkami – to właśnie przez nią będziemy wrzucać mniejsze kuleczki. Tym razem naszym torem są kolorowe kwiaty – ich płatki nadadzą kulom dużej szybkości! Rytmiczne uderzenia kulek sprawią, że z kulodromu wydostaną się naprawdę przyjemne dźwięki!  Zabawka uczy kolorów oraz wspomaga kreatywne myślenie!

 

PLASTIKOWE KULODROMY OD QUERCETTI:

 

Zabawa z tymi zestawami to prawdziwe szaleństwo! Ilość i jakość elementów zachwycą nawet najbardziej wymagających konstruktorów!

 

 

Tory kulkowe z serii MIGOGA wyróżniają się wspaniałymi możliwościami budowy kulodromów. Każdy zestaw zawiera w sobie giętkie elementy, które pozwalają dziecku na ,,zabawę z wyobraźnią” – pociecha sama projektuje wygląd nowej zabawki. Dodatkowym atutem są takie akcesoria jak kołowrotki i spirale – zamontowanie ich w torze kulkowym pozwala odkryć nowe możliwości zabawy!

Pan Zabawka proponuje kilka wyjątkowych zestawów od firmy Quercetti. Różnią się ilością elementów oraz kolorami, ale łączy ich niesamowita zabawa i możliwość ciągłego udoskonalania swojego toru!

 


 

 

 

WIĘCEJ: https://www.panzabawka.pl/quercetti-tor-kulkowy-migoga-elevator-150-elementow-6576?search_query=kulodrom&results=8

https://www.panzabawka.pl/quercetti-tor-kulkowy-migoga-maxi-45-elementow-6546?search_query=kulodrom&results=8

https://www.panzabawka.pl/quercetti-tor-kulkowy-marble-run-super-106-elementow-6580?search_query=kulodrom&results=8

 

Tory kulkowe to idealna zabawa dla wszystkich miłośników kreatywnego spędzania wolnego czasu. Projektowanie torów oraz przestrzeni do zabawy ćwiczy wyobraźnię dzieci i sprawia, że każda pociecha jest bardziej otwarta na otaczający je świat. Taka forma zabawy to połączenie majsterkowania, projektowania oraz gry z elementami muzycznymi – świetna rozrywka dla każdej grupy wiekowej. Kulodromy od formy GOKI oraz QUERCETTI to gwarancja długiej i bezpiecznej zabawy. Serdecznie polecamy!