Zrób to sam! Poduszki do ozdabiania

Prawdziwa gratka dla wszystkich młodych artystów, której największym atutem jest fakt, że gotowe dzieło może posłużyć jako element wystroju wnętrza. Mowa o kreatywnych zestawach od ORB, dzięki którym masz szansę stworzyć niepowtarzalną, ozdobną poduszkę.

Zasada działania

Nie od dziś wiadomo, że własnoręcznie wykonane prezenty i przedmioty cieszą najbardziej. Takim zamysłem kieruje się firma ORB, która jest twórcą poduszek, przytulanek i innych fantastycznych zestawów kreatywnych. Nic nie daje takiej radości, jak patrzenie na swoje dzieło i to, jak inni podziwiają je i korzystają z niego. Miejscem niektórych dzieł sztuki nie jest bowiem półka, ściana albo wystawa w muzeum, ich przeznaczeniem jest bycie używanym!

Do tej grupy zdecydowanie należą zestawy artystyczne od ORB! Zasada działania jest bardzo prosta: w pudełku znajduje się miękka poduszka, na której nadrukowane są numery. Zadaniem małego artysty będzie dopasowanie odpowiednich kawałków kolorowego materiału do właściwego miejsca na poduszce. W ten sposób powstanie kolorowy design, który oprócz tego, że będzie cieszył oko małych i dużych, może służyć jako… poduszka. Proste, prawda?

Zestawy od firmy ORB zawierają wszystkie potrzebne elementy do stworzenia prawdziwej kolekcji dzieł, które można nie tylko podziwiać, ale też z nich korzystać na co dzień. Opakowanie zawiera poduszkę, kawałki materiałów i plastikowe szydełko. Poduszka jest nacięta w taki sposób, aby za pomocą wspomnianego szydełka dziecko mogło wcisnąć w otworki kawałki materiału. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, a efekt końcowy zawsze napawa dumą!

Do koloru do wyboru!

Firma ORB oferuje całą gamę designów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś miłośnikiem kotów? Proszę bardzo, znajdziesz u nas poduszkę w kształcie kotka. Lubisz sowy? Żaden problem, oto kolorowa sówka! Jesteś fanką motyli albo jednorożców? Wiecie już o co chodzi. Pomysły są niemalże nieskończone. Znajdzie się coś dla dziewczynek i dla chłopców.

W swojej ofercie firma ORB posiada nie tylko poduszki, ale też kolorowe obrazki do ozdobienia, gumki do ścierania do własnoręcznego wykonania, figurki zwierzątek lub ramki na zdjęcia. Dla każdego coś fajnego!

Pomysł na prezent dla Babci lub Dziadka

Jak już wspomnieliśmy własnoręcznie wykonane przedmioty dają najwięcej radości, co sprawia, że zestawy artystyczne od ORB będą doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Nie trzeba wiele wysiłku, aby sprawić radość babci, dziadkowi, mamie, tacie albo przyjacielowi, wystarczy chwila i odrobina kreatywności. Za każdym razem, kiedy spojrzą na uroczą, kolorową poduszkę, figurkę, ramkę na zdjęcie pomyślą o Tobie! Okazja nadarzy się już niedługo, bowiem zbliża się święto wszystkich babć i dziadków. Spraw im niezwykły, własnoręcznie zrobiony prezent.

Rozwój poprzez zabawę

Zestawy kreatywne, oprócz tego, że są świetnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, stanowią też doskonałe narzędzie rozwoju. Dzięki nim dziecko może ćwiczyć zdolności manualne, umiejętność rozpoznawania kolorów i kształtów, swoją kreatywność, a cały proces wymaga skupienia uwagi. Małe rączki poprzez świetną zabawę będą miały szansę wyćwiczyć się w precyzyjnym umieszczaniu kawałków materiału w odpowiednim miejscu, a małe oczko w znajdowaniu i dopasowywaniu do siebie poszczególnych elementów.

Po ukończeniu dzieła mały artysta może być z siebie naprawdę dumny!

Już dziś wybierz zestaw dla siebie. Na zakupy zapraszamy do naszego sklepu internetowego.