Barwne mozaiki do wyklejania

Amerykańska firma produkująca zabawki Melissa&Doug przedstawia kolorowe mozaiki do wyklejania ze zwierzątkami. To wspaniały sposób na kreatywną zabawę i zajęcie na długie zimowe wieczory.

Kreatywna zabawa

Każdy zestaw z mozaiką zawiera dwanaście scenek z różnymi zwierzętami: takimi, które znajdziesz na safari w gorącej Afryce, leśnymi, które możesz spotkać obok swojego domu albo morskimi. Karty do wyklejania wykonane są z grubego papieru i zawierają ponumerowane pola, na których musisz nakleić odpowiedni element do ozdoby. W każdym zestawie znajdziesz aż osiemset pięćdziesiąt naklejek z numerkami. Kiedy już dopasujesz wszystkie naklejki do ich numerka, powstanie piękny obrazek. Dzięki temu, że karty wykonano z dobrej jakości papieru, są one niezwykle wytrzymałe, a gotowe dzieło może stać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, albo zawisnąć na ścianie pokoiku dziecięcego. Zadanie nie jest skomplikowane, a zestawy nadają się dla dzieci już od 3 roku życia, ze względu na ryzyko połknięcia niewielkich części.

Poznawaj zwierzątka

Kolorowe, piękne ilustracje, przedstawiające najróżniejsze zwierzęta będą świetnym pretekstem do rozpoczęcia nauki o nich. Wyklejając poszczególne obrazki dziecko będzie zaciekawione tym, co się na nich znajduje, gdzie żyje dany zwierzak, co je i jakie są jego zwyczaje. To doskonała okazja do poszerzania wiedzy o świecie zwierząt, zwłaszcza jeśli mamy w domu małego miłośnika fauny różnych miejsc świata. Różnorodność scenek, oraz środowisk, z których pochodzą zwierzaki sprawi, że zabawa i nauka nigdy się nie znudzi. Zawsze znajdzie się jakieś zwierzątko, którego dziecko jeszcze nie zna. Mamy tu strusie, lwy, hieny, hipopotamy, rekiny, koniki morskie, wieloryby, ośmiornice, kolibry, kaczki, sarenki, wiewiórki i wiele wiele innych stworków, które warte są poznania.

Wspólna zabawa

Jakość wykonania i piękno scenek zachwycą nie tylko dzieci, ale także dorosłych, którzy lubią kreatywną zabawę. Każde stworzonko przedstawione jest w zachwycającej i cieszącej oko scenerii, dlatego także dorosłe osoby mogą dołączyć do zabawy i pomagać w stwarzaniu niezwykłych dzieł z naklejek. Spędzanie czasu z dzieckiem i wspólne poznawanie świata jest bardzo ważne dla rozwoju malucha. Pomaga budować więzi i wspólnie się relaksować. Z pewnością każda spędzona razem chwila, zwłaszcza jeśli pozostaje z niej pamiątka w postaci ślicznych obrazków, będzie pięknym wspomnieniem z dzieciństwa.

Rodzinna firma z misją

Firma Melissa&Doug założona została przez małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych, a jej misją jest tworzenie wysokiej jakości zabawek dla dzieci, które dodatkowo wspomagają rozwój naszych pociech. W swojej kolekcji zabawek firma posiada zabawki drewniane, kreatywne, pluszowe zabawki, drewniane puzzle czy zabawki edukacyjne. Wysoka jakość, design, który jest przyjazny dla przebodźcowanych obecnie dzieciaków oraz naprawdę duży wybór i różnorodność projektów sprawiają, że firma co roku sprzedaje tysiące zabawek. Filozofia firmy wychodzi naprzeciw rekomendacjom psychologów dziecięcych i potrzebom rodziców, którzy chcą ograniczyć swoim dzieciom czas spędzany przed ekranem.

Po wszystkie zabawki od tej niezwykłej firmy, zwłaszcza po kolorowe mozaiki z naklejkami zapraszamy do naszego sklepu internetowego.