Zostaliśmy sklepem partnerskim LEGO®!

Układanie, budowanie, tworzenie, konstruowanie… Zapraszamy wszystkich kreatywnych, pomysłowych, małych i dużych, ma świetną zabawę z KLOCKAMI LEGO® ! Naszym celem jest przede wszystkim realizowanie własnych pomysłów przez uczestników zabawy, rozbudzanie ich pasji, poznawanie świata, ćwiczenie zdolności manualnych oraz intelektualnych. Co więcej, to czas niesamowitej zabawy i wszechstronnego rozwoju!

Serie klocków dopasowane są dla różnego wieku i zainteresowań, m.in. dla najmłodszych smyków – LEGO DUPLO®, gdzie klocki są dużo większe od klasycznych, a same elementy prostsze do połączenia. Nieco starszym proponujemy klocki z serii LEGO JUNIORS®  bezpieczne dla dzieci od czwartego roku życia, małych rozmiarów, elementy proste w łączeniu. Co więcej, odpowiednie jako klocki przejściowe pomiędzy DUPLO, a klasycznymi zestawami. Kolejne to LEGO CREATOR®, w których zawsze zbudujemy trzy modele z jednego kompletu. Istna transformacja!
Z myślą o pięcio- i więcej latkach powstały takie serie, jak LEGO CITY®, NINJAGO®, CHIMA® oraz STAR WARS®. To całkowicie różne światy, zarówno rzeczywiste jak i fantastyczne. W CITY toczy się życie miejskie, w NINJAGO trwa obrona świata, w CHIMA ożywają polinezyjskie mity zaś STAR WARS – nieustanne kosmiczne podboje. Nie zapomnieliśmy również o dziewczynkach… LEGO PRINCESS®, FRIENDS®, oraz ELVES®, dzięki którym mogą one odkrywać fantastyczny świat bajkowy, przygody i przyjaźni oraz nieco zaczarowany świat elfów. Nadszedł czas również na najstarszych klientów… Oto seria LEGO TECHNIC®, która umożliwia tworzenie skomplikowanych mechanicznych konstrukcji, a niekiedy samodzielnie poruszających się, ze światłem i dźwiękiem. Do wyboru do koloru!

 

Dla wszystkich fanów klocków mamy fantastyczną wiadomość! Nasz sklep – Pan Zabawka został oficjalnie sklepem partnerskim LEGO®!

Co nam to gwarantuje?

  1.  Nowe, niższe ceny – sporo poniżej katalogowych.
  2.  Nowości dostępne u nas w pierwszej kolejności.
  3.  Mnóstwo katalogów, których dla nikogo nie zabraknie 😉

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w sklepie stacjonarnym oraz stronie internetowej!

https://www.panzabawka.pl/

al. Tadeusza Rejtana 51
Rzeszów
tel. 530 193 714
e-mail: sklep@panzabawka.pl