Super things

Super Zings czy Super Things? Nowa, szósta seria!

Od niedawna w naszym sklepie pojawiły się nowe figurki Super Zingsów, czyli coś, na co czekali wszyscy wierni kolekcjonerzy! Tym razem zaskoczyły nas nie tylko zestawy, ale również nazwa – na opakowaniach umieszczono bowiem niezwykle podobną, na pozór identyczną nazwę: Super Things. Od razu uspokajamy – to kontynuacja kultowych części Super Zings. Szósta już odsłona jednych z najbardziej popularnych figurek do kolekcjonowania nadal wzbudza spore emocje i cieszy się ogromną popularnością. Skąd ten sukces? Dlaczego małe, często podobne do siebie figurki zrobiły aż taką furorę?

Zabawkarski rynek to wciąż jaskinia tajemnic i niespodzianek. Odpowiedź na pytanie DLACZEGO Super Zingsy są tak popularne wydaje być się i oczywista, i zaskakująca. Kolekcjonowanie gadżetów i figurek to przecież jedno z ulubionych zajęć dzieci. W przeszłości zbieraliśmy karteczki z ulubionymi bohaterami bajek, a współcześnie kupujemy kolejne zestawy saszetek, w których ukryły się figurki. Brzmi logicznie? Dla naszych dzieci na pewno! Super Zings to seria składająca się z bohaterów określanych mianem SuperBohaterów oraz Superzłoczyńców. Przedmioty użytku codziennego nabierają cech ludzkich, zamieszkują Kaboom City i ciągle toczą walkę dobra ze złem.

Logo figurek Super Zings

Czym zaskoczyła 6 seria?

Przede wszystkim zmienioną nazwą. Super Things to napis pojawiający się na nowych opakowaniach produktów od marki Magic Box Toys. Czy to zabieg marketingowy? Jeśli tak, to na pewno wzbudził ciekawość i zainteresowanie. W szóstej serii już tradycyjnie przedstawiamy saszetki-niespodzianki, które skrywają w sobie figurkę oraz kryjówkę. Zawartość opakowania jest zagadką, która wzmaga chęć posiadania coraz to nowszych postaci. Zabawa w odkrywanie zawartości nowych zestawów sprawdza się wśród każdej grupy wiekowej. Saszetka z figurką oraz kryjówką to pozycja dla prawdziwych kolekcjonerów i graczy. Secret Spies z saszetki może skrywać niezwykle pożądaną postać, np. zakamuflowanego szpiega, którego oczy zmieniają kolor. Brzmi intrygująco, prawda? Zabawa taką postacią może okazać się ciekawa jak nigdy wcześniej!

Do szybkich zadań specjalnych przydadzą się szybkie pojazdy! W tej serii możemy wzbogacić się o dwa typy autek, a każde z nich przeznaczone zostało dla tych Zingsów, które ruszają w szybką pogoń za przestępcami. Kazoom Racer to niebieska maszyna latająca z wyrzutnią, której dorównuje Speed Fury o podobnej budowie i funkcjach. Do każdego zestawu dołączono wyjątkowe figurki kolekcjonerskie, które wprawią pojazdy w szalony ruch.

I na sam koniec wspomnimy również o metalowej puszcze, która tym razem zaskoczyła nas czerwoną kolorystyką. Speed Patrol sugeruje, że w jej wnętrzu ukryły się wyjątkowo szybkie i zwinne Zingsy. W środku znalazło się pięć figurek, których wygląd współgra z dziedzina motoryzacji. I tak oto do naszej kolekcji trafią figurki przypominające silnik, kierownicę a nawet kask ochronny! Piątka Super Szpiegów z Speed Patrolu ma metaliczne wykończenie i gwarantuje niezapomniane emocje podczas zabawy.

Puszka Super Zings Speed Patrol

Najnowsza, szósta seria Super Zingsów, a właściwie Super Thingsów oferuje aż 80 figurek szpiegów! Nowe postacie, unikatowe figurki, kryjówki oraz pojazdy uzupełnia poprzednie serie i pozwolą rozegrać zupełnie nowe scenki tematyczne. Więcej produktów na naszej stronie internetowej – zapraszamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.