Przegląd nowości dla maluszków od firmy B.Box

Marka B.Box to firma, która od kilku lat dumnie prezentuje się na światowym rynku zabawek i akcesoriów dla dzieci. Pomysł na stworzenie praktycznych, stylowych i często wielofunkcyjnych produktów dla dzieci powstał w dalekiej Australii, jednak w szybkim czasie przeniósł się na całą Europę. Ich historia zawsze wywołuje duży uśmiech na twarzy – kiedy słyszymy, że marka zostaje założona przez dwie dzielne mamy, automatycznie spoglądamy na produkty nieco bardziej przychylnym wzrokiem. Myślą przewodnią kreatorek marki B.Box było stworzenie takich gadżetów, które umożliwią mamom swobodne wyjście z domu, mając świadomość tego, że akcesoria zabrane ze sobą zadbają o dobrą jakość pożywienia dla ich skarbów. Produkty przetrwały próbę czasu i zdały egzamin – obecnie B.Box to jedna z najpopularniejszym marek na całym świecie!

Co wyróżnia australijską markę na tle innych producentów?

Przede wszystkim dbałość o szczegóły i detale, i nie chodzi tylko i wyłącznie o wygląd produktów. B.Box to jeden z niewielu producentów, który w sposób niezwykle dokładny i szczegółowy informuje o tym, jak używać swoich produktów i jak dbać o ich codzienną higienę. Wydawać by się mogło, że to mało istotny fakt, jest przyznajmy szczerze…ile produktów zniszczyło się zbyt szybko tylko i wyłącznie dlatego, że nie dbaliśmy, lub w sposób nieodpowiedni dbaliśmy o ich higienę? W tej branży każdego dnia spotykam się z nowymi produktami, które klasyfikuje się jako ,,akcesoria dla maluszka”. Naprawdę niewiele z nich zawiera informacje o tym, w jakiej temperaturze należy myć kubeczki, czego używać do dezynfekcji, a informacji o tym, czy produkt nadaje się do mycia w zmywarce na próżno szukać nawet na stronach internetowych dystrybutorów. Uważam więc, iż należy docenić starania producentów i podkreślić potrzebę ,,edukowania” użytkowników co do zasady działania i dbania o produkt.

Na które produkty warto zwrócić uwagę?

Bidony ze słomką

To chyba najpopularniejsze produkty tej marki. Bidony ze słomką występują w szerokiej gamie kolorystycznej i przeznaczone są dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia. Butelki mają 240 ml pojemności, co jest ich ogromnym atutem. Bidony wyróżnia słomka z obciążnikiem, która ułatwia wypicie całego płynu. Marka zadbała również o możliwość wymiany słomek – dostępne są w zestawach uzupełniających.

Miseczki

Silikonowe miseczki na podstawce, do których dołączono wyprofilowaną łyżeczkę to jedne z najchętniej zamawianych pozycji w naszym sklepie. Produkty te cieszą się popularnością przede wszystkim ze względu na przyssawkę, która zapobiega przesuwaniu naczynia. Będzie idealne do podawania posiłków stałych i płynnych, a możliwość włożenia jej do mikrofali ułatwia pracę i logistykę wielu rodzicom.

Alternatywą i rozszerzeniem są miseczki ze słomką, które często kojarzymy z nazwą Kubek Niewysypek. Dołączona do kompletu słomka ułatwia maluszkowi spożywanie posiłków, zachęca do samodzielnego korzystania z miseczki, a poza porą posiłków pełni również rolę praktycznego kubka, z którego nie wysypie się żadna zawartość! Specjalna wkładka ,,blokuje” wydostawanie się treści z miseczki, oszczędzając rodzicom czas na kolejne tego dnia porządki 🙂

Sztućce

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno zachęcić maluszka do jedzenia. A spożywanie posiłków sztućcami? Za to należy się prawdziwy medal! Sztućce do nauki jedzenia to innowacyjny produkt, który przekonuje do siebie coraz większe grono opiekunów. Unikatowy wygląd sprawia, że dziecko skupia uwagę na nowym przedmiocie w swoim otoczeniu i chętniej wyciąga po niego rączkę. Słowa pochwały należą się pomysłodawcy, który zaprojektował innowacyjny kształt, zwłaszcza jeśli chodzi o widelczyk. Jego opatentowana forma ułatwia nabieranie poszczególnych składników i zapewnia bezpieczeństwo podczas spożywania posiłków.

Kubki Treningowe

Są to produkty, które będą stanowić prawdziwy trening przed korzystaniem z tradycyjnego kubeczka! Kubki treningowe przeznaczono dla maluchów powyżej pierwszego roku życia. Sekret ich popularności tkwi w specjalnej obręczy, która po przechyleniu kubeczka zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wody i ewentualnemu rozlaniu cieczy. Doskonale ,,imituje” rzeczywiste picie ze szklanki, dzięki czemu dziecko w łatwy sposób zamieni kubeczek na tradycyjną szklaneczkę. Produkt, tak jak większość zestawów tej marki może być myty w zmywarce.

Zestawy do karmienia

Najnowszy komplet w naszym sklepie to właśnie zestaw do karmienia. W jego skład wchodzi bidon, talerzy oraz sztućce. Będzie świetnym pomysłem na prezent dla przyszłej mamy – jest to produkt, który rośnie razem z dzieckiem i na pewno posłuży przez kilka lat 🙂 Trójdzielny talerzyk będzie świetny podczas rozszerzania diety dla dziecka. Jego ,,budowa” pozwala na kolorowe komponowanie posiłków, świadome wydzielanie porcji i zachęcenia maluszka do samodzielnego jedzenia. Tradycyjny bidon i opisane wcześniej sztućce to produkty uniwersalne – przypadną do gustu każdemu malcowi.

Wszystkie produkty marki B.Box, które znalazły się w naszym sklepie cieszą się ogromną popularnością. Polecamy jest ze względu na ogromną łatwość w obsłudze, prostotę w higienie, szczelność, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo, jakie zadbali producenci. Klienci oceniają zestawy jaki ,,magiczne”, ,,niezawodne” i ,,wyjątkowe”. Wielokrotnie słyszymy, że bidony tej marki to pierwsze akcesoria tego typu, do których przekonali się nasi najmłodsi klienci. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszego sklepu internetowego 🙂