Malowanie po numerach – relaksujące zestawy plastyczne!

Nie musisz być zawodowym artystą, by tworzyć piękne i estetyczne dzieła, które możesz powiesić na ścianie w swoim domu oraz chwalić się nimi przed znajomymi i rodziną. Firma SYMAG przedstawia zestawy plastyczne – Paint It – dedykowane osobom powyżej 14. roku życia. Komplet zawiera wszystko co potrzebne do stworzenia wspaniałego dzieła – płótno na drewnianej ramie, pędzle, farbki a także dokładne instrukcje, jak krok po kroku stworzyć obraz.

Jak malować po numerach?

Malowanie po numerach może brzmieć nieco dziwnie, jednak po otworzeniu zestawu przekonasz się, że jest to bardzo proste! Można je porównać do zwykłych kolorowanek, jednak zamiast planszy z dużymi polami do malowania mamy płótno z cienkimi liniami, które dzielą je na bardzo małe obszary. Na każdym z nich widnieje numer, który odpowiada konkretnej farbie, załączonej do zestawu. Trzymaj się tego schematu a nim się obejrzysz, spod Twoich rąk wyjdzie wspaniałe dzieło!

Wzory dla każdego, zróżnicowana skala trudności

Oferowane przez nas zestawy plastyczne marki SYMAG są zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Na każdym z opakowań umieszczona jest informacja mówiąca o tym, jak bardzo skomplikowane jest (w skali 1-5) wykonanie malowidła. Osobom, które nie miały nigdy wcześniej styczności z takimi dziełami, poleca się rozpoczęcie od łatwiejszych pozycji. Jak wiadomo, trening czyni mistrza i w krótkim czasie pozwoli przejść do tworzenia bardziej skomplikowanych dzieł.

Oferujemy wiele różnych wzorów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy sporo propozycji dla miłośników zwierząt – z szablonów powstanie okazały, kolorowy wilk, sowa, słodki kotek, piesek lub konie. Posiadamy też oferty dla fanów krajobrazów i pejzaży – na przykład alpejski, górski widok.

Malowanie po numerach – korzyści

Malowanie po numerach daje nie tylko satysfakcję, spowodowaną samodzielnym wykonaniem pięknego dzieła, lecz także jest zajęciem niezwykle relaksującym. Łagodzi stres i napięcie, wycisza, rozwija umiejętności manualne oraz poprawia koordynację ruchową. Kolorowanie po numerach jest wskazane osobom starszym – przyczynia się do spowolnienia mózgowych zmian zwyrodnieniowych. Zajęcie to będzie także idealne dla nadmiernie aktywnych i nadpobudliwych – uczy koncentracji, stanowi doskonały trening dla cierpliwości.

Komplet ten z pewnością spełni oczekiwania wszystkich fanów artystycznych wyzwań. Zachwyci zarówno początkujących artystów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sztuką jak i bardziej doświadczonych twórców. Taki własnoręcznie wykonany obraz będzie wspaniałym urozmaiceniem domowej kolekcji dzieł sztuki.

Nie masz pomysłu na nadchodzące, długie i zimne wieczory? Malowanie po numerach będzie doskonałym, relaksującym zajęciem, gwarantującym ogromną satysfakcję!

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego!