Kolorowe zabawki dla niemowląt – OBALL!

 

Bezpieczeństwo, dobra zabawa i szeroki uśmiech na twarzy – właśnie to zapewniają zabawki od firmy OBALL! Pora na zestawy dla najmłodszych, które nie tylko zainteresują dzieci, ale także sprawią, że ciekawość otaczającego ich świata będzie jeszcze większa. To, co przyciąga uwagę dzieci to szeroka gama kolorystyczna – żywe barwy oraz różnorodność kolorów ulubionych zabawek! Każda z propozycji firmy OBALL cechuje się wysoką jakością produktów, dokładnością w wykonaniu oraz gwarancją bezpieczeństwa podczas zabawy. Każda z zabawek posiada gładką i przyjemną w dotyku strukturę, która jest odporna na odkształcenia.

 

Oto propozycje, jakie przygotował Pan Zabawka:

 

 

Kolorowe grzechotki w kształcie kuleczek….

 

 

 

To coś, co zachwyci każdego maluszka już od pierwszych dni życia! Kolorowe kulki-grzechotki to fantastyczny pomysł na pierwszy prezent – mamy pewność, że na pewno się spodoba i będzie ulubioną zabawką dzieciaczka.  Zabawka w kształcie kuli posiada specjalne otwory, dzięki którym bobas bez trudu złapie grzechotkę w rączki. Ich funkcja jest jednak szersza – mają za zadanie ułatwić i wspomóc rozwój zmysłów – dotyku, czucia oraz nauki chwytania. Każda z piłek posiada w sobie kolorowe kuleczki, które spełniają rolę grzechotki! Dziecko bawi się i uczy – coś, o czym marzy każdy rodzic maluszków! Jej tekstura sprawia, że zabawka jest odporna na zniszczenia oraz świetnie sprawdzi się w roli gryzaczka lub zwykłej piłeczki do zgniatania. I co najważniejsze…zawsze wróci do swojego pierwotnego kształtu!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/oball-grzechotka-kuleczka-rozowa-11483?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-grzechotka-kuleczka-zielona-11483?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-grzechotka-kuleczka-czerwona-11483?search_query=oball&results=23

 

Miejskie pojazdy dla każdego maluszka…

Czas na szaloną zabawę samochodzikami w różnych kolorach i z ciekawą szatą graficzną! Każda z zabawek ma wesołą buźkę i miękkie zakończenie – piłeczkę z otworkami! Dzięki niej maluszek znowu może poćwiczyć zmysły dotyku, czucia oraz chwytania, a przy okazji jest spokojny o stabilność swojego pojazdu – na pewno nie wypadnie mu z rączki. Gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce, firma OBALL gwarantuje trwałość materiałów oraz bezpieczeństwo podczas szalonej zabawy. Miękka i odporna na zniszczenia karoseria sprawi, że zabawka posłuży dziecku przez długi, długi czas. Ruchome kółka zachęcą dziecko do podążania za zabawką. Samochodziki przeznaczone są dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/oball-pojazdy-miejskie-czerwone-auto-10767?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-pojazdy-miejskie-bus-10772?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-pojazdy-miejskie-straz-pozarna-10769?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-pojazdy-miejskie-rozowe-auto-10768?search_query=oball&results=23

https://www.panzabawka.pl/oball-pojazdy-miejskie-pogotowie-10770?search_query=oball&results=23

 

Pchacz i Aktywna Rączka 2w1!

 

 

Jedna zabawka, dwie możliwości aktywnego spędzania czasu? Teraz to możliwe! Ta propozycja to coś, co zadowoli każdego maluszka. Jako pchacz, zabawka może wspomóc dziecko w stawianiu pierwszych kroków lub towarzyszyć mu na długich spacerach. Kolorowe kuleczki w środku będą przyjemnie grzechotać. Jeśli odłączymy rączkę, dziecko może bawić się dużą piłką z otworami – to nie tylko grzechotka, ale także nauka rzucania, łapania oraz zgniatania. Piłeczka będzie zmieniać kształty, ale zawsze powróci do swojej pierwotnej wersji!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/oball-81091-pchacz-aktywna-raczka-2-w-1-czerwony?search_query=oball&results=23

 

Produkty od firmy OBALL to gwarancja świetnej zabawy dla każdego malucha! Doskonała jakość materiału oraz specjalne uchwyty w zabawkach pozwalają na połączenie zabawy i rozwoju zmysłów u dzieci. Każda z zabawek zastała zaprojektowana w taki sposób, aby mogła kształtować i wspomagać rozwój motoryki i koordynacji ruchowej u pociech. Podczas zabawy maluszki ćwiczą umiejętności chwytania, raczkowania oraz stawiania pierwszych kroczków. To naprawdę świetna zabawa.