Granie w Zaplątanie, czyli o Neo-Linie słów kilka!


 

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że na naszych sklepowych półkach dostępna jest już Neo-Lina! To jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów tego półrocza, który podbił serca naszych sklepowych, małych klientów. Popularne, kolorowe ,,sznurki” opanowały szkolne korytarze, podwórka oraz place zabaw, gdzie mali kreatorzy każdego dnia chwalą się nowymi sztuczkami zrobionymi przy pomocy Neo-Liny.

 

Ta forma zabawy znana jest już od kilkudziesięciu…a nawet może i wielu więcej lat! Nasi rodzice i dziadkowie, zabawę z Neo-Liną znają z lat swojej młodości, gdy za formę kreatywnej zabawy obierali kawałek zwykłego sznurka, tworząc przy tym niespotykane wzory i formy. Zatem jeśli produkt ten powraca do łask naszych małych klientów, nie można mieć żadnych wątpliwości – to uniwersalna, ponadczasowa zabawka, skierowana dla każdej grupy wiekowej, bez ograniczeń na płeć i zainteresowania.


 

Zabawa z Neo-Liną jest dziecinnie prosta. Kolorowy sznurek przeplatamy wokół palców w taki sposób, aby końcowy efekt zabawy zadowolił nas wybranym kształtem lub obrazem. W tej grze brak ograniczeń – to my kreujemy obrazy, a jedyne, co ogranicza nasze możliwości to nasza wyobraźnia. Jeśli jesteśmy początkującymi adeptami Neo-Liny, w zestawie znajdziemy obrazkową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez tajniki powstawania wyjątkowych sztuczek!

 

A oto kilka zalet, które przynosi zabawa z Neo-Liną:

  • rozwija zdolności manualne dzieci
  • wspomaga koncentrację
  • ćwiczy pamięć
  • zapewnia kreatywną zabawę
  • integruje rodzeństwo, rodzinę i grupy przyjaciół
  • rozwija koordynację ruchową
  • spełnia marzenia wszystkich dzieci 🙂 🙂

Neo-Linę można kupić zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Serdecznie zapraszamy 🙂