Gadżety dla fanów Among Us!

Among Us to popularna gra strategiczna komputerowa, która ukazała się w 2018 roku. Podczas gry uczestnicy dzielą się na członków załogi oraz oszustów. Podstawowymi zadaniami członków załogi są: wykonywanie misji na statku oraz zidentyfikowanie oszustów. Natomiast oszuści sabotują zadania wykonywane przez członków załogi oraz ich zabijają. Może zwyciężyć jedna lub druga drużyna! Członkowie załogi – gdy wykonają swoją misję bądź zlikwidują wszystkich oszustów, zaś oszuści – gdy uniemożliwią to swoim przeciwnikom. Gra Among Us stała się bardzo popularna wśród młodzieży i dzieciaków. A Wy jesteście jej fanami i znacie charakterystyczne dla gry postaci?

Jeśli tak, to idealnie trafiliście! W naszym sklepie znajdziecie świetne gadżety inspirowane właśnie grą Among Us. Mamy zarówno różne figurki, jak i maskotki. Jesteście ciekawi, które z nich znajdziecie w naszym sklepie?

Fantastyczne maskotki

Prezentujemy Wam pluszaki, które przedstawiają znane postaci z gry Among Us. Każda z maskotek została wykonana z dużą dbałością o szczegóły i jest bardzo miła w dotyku. Możemy się pochwalić aż trzema rodzajami maskotek! Największe liczą około 30 centymetrów (w zależności od wybranego pluszaka). Z następnej serii liczą z kolei około 18 centymetrów i jest ich cztery do wyboru. Natomiast ostatniego rodzaju mają około 11 centymetrów (niektóre więcej – w zależności od wybranej zabawki) i jest ich aż sześć. Najmniejsze postaci posiadają plastikowy klips, dzięki czemu mogą stanowić wspaniały dodatek do plecaka lub torebki każdego gracza Among Us. Chcecie zebrać całą kolekcję tych fantastycznych maskotek?

Mnóstwo figurek

Oprócz maskotek, znajdziecie także różne figurki. Największe, jakie mamy, liczą około 11,5 centymetrów oraz zostały zapakowane w plastikowe, prostokątne pudełko. Zestaw zawiera również akcesoria. które stanowią niespodziankę dla właściciela kompletu. Dopiero po otwarciu opakowania, dowie się, co jest w środku. Będą to rączki lub kapelusze, które można dowolnie zmieniać swojej figurce. Powoduje to, że zabawa jest jeszcze bardziej intrygująca!

Mamy również dużo mniejsze figurki, które liczą około 4,5-5.5 centymetrów, w zależności od wybranej zabawki. Ta seria oferuje wybór aż szesnastu różnych figurek! Są pakowane pojedynczo lub możecie kupić opakowania składające się z większej ilości figurek.

Jak widzicie, opcji gadżetów dla fanów Among Us jest naprawdę wiele! Ponadto, zarówno maskotki, jak i figurki są w różnych kolorach i posiadają odmienne, wyróżniające je na tle pozostałych, elementy. Zabawki będą stanowiły również wspaniały pomysł na prezent dla każdego gracza Among Us.

Sprawdzajcie, które z wymienionych pozycji znajdziecie w naszym sklepie, i kolekcjonujcie swoich ulubieńców! Część z nich jest dostępna na naszej stronie internetowej 🙂