Figurki Schleich – coś dla chłopców i dziewczynek!

Kojarzycie fantastyczne zestawy od firmy Schleich? Zarówno wszystkie elementy w kompletach, jak i figurki są idealnie odwzorowane i ręcznie malowane z użyciem wysokiej jakości farb oraz barwników. Wykonano je z solidnego, wytrzymałego i twardego materiału. Produkty od Schleicha są dopracowane w każdym, najmniejszym detalu, co stanowi olbrzymi atut dla miłośników kolekcji figurek. Tym razem marka Schleich wychodzi z propozycją atrakcyjnych statuetek zarówno dla chłopców i dziewczynek.

Seria dla dziewczynek

Seria Bayala to prawdziwa gratka dla młodych miłośniczek uroczych wróżek i ich fantastycznych przygód. Kolekcja ta przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym 5-12 lat. Może stanowić doskonale prezentujący się na półce zbiór pięknych czarodziejek oraz służyć do wielogodzinnych zabaw.

W naszej ofercie posiadamy wiele zróżnicowanych modeli, spośród których każda młoda miłośniczka fantastycznych czarodziejek znajdzie coś dla siebie.

Wróżka Surah i jej magiczny Pegaz stanowią wyjątkowy duet. Są do siebie idealnie dopasowani – zarówno czarodziejka jak i jej koń mają piękne, rozłożyste skrzydła w delikatnych, jasnych, pastelowych kolorach, mieniące się drobinkami brokatu. Surah ubrana jest w długą i zwiewną sukienkę, doskonale prezentującą się na siodle rumaka. Para ma jeszcze jednego towarzysza – jest nim urocza, zielona papużka, siedząca na lewej dłoni Surah.

Wróżka Marween ze swoim jednorożcem to kolejna propozycja od Schleich. Para ta również jest idealnie zestawiona kolorystycznie. Jednorożec ma długą, rudą grzywę i okazały ogon a siedząca na nim czarodziejka – włosy w tym samym kolorze, zebrane w kilka mniejszych warkoczyków. Marween ubrana jest w zielono-czerwoną sukienkę i siedzi na żółtym siodle swojego wierzchowca. Plecy wróżki zdobią piękne, transparentne skrzydła, połyskujące na żółto. Figurka ta będzie idealna dla młodych miłośniczek małych zwierzątek, bowiem Marween na swoim koniu siedzi wraz ze słodkim, uroczym pupilkiem, przypominającym kotka.

Seria dla chłopców

Marka Schleich przygotowała specjalną kolekcję, która zadowoli każdego miłośnika prehistorycznych, zwierzęcych mieszkańców kuli ziemskiej. Tak tak, mowa o dinozaurach! Seria ta zawiera wiele modeli różnej wielkości, które przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Mogą służyć zarówno do celów kolekcjonerskich jak i do zabaw indywidualnych oraz grupowych.

Brontozaur to figurka mierząca 32,7 cm długości, zaledwie 11 cm wysokości. Jest odzwierciedleniem ponad 22-metrowego i ważącego 15 ton olbrzyma. Gatunek ten cechuje się niezwykle długim ogonem oraz smukłą szyją. Mimo ogromu swojego ciała dinozaur ten ma bardzo miłe usposobienie, nie szczerzy swoich zębów a jego pyszczek układa się w uroczą minkę.

Diabloceratops to kolejna propozycja od firmy Schleich. Prezentuje on grupę dinozaurów o nieco mniejszych rozmiarach. Mierząca 15,5 cm długości oraz 9,2 cm wysokości figurka jest małą wersją roślinożernego olbrzyma, żyjącego przed wieloma milionami lat. Diaboloceratops posiada na swojej głowie charakterystyczne, zakrzywione rogi, co wyróżnia go spośród innych modeli.

Przedstawione powyżej propozycje od firmy Schleich to tylko mała część naszej oferty. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych modeli koni, jednorożców i pegazów oraz siedzących na nich wróżek. Figurki dinozaurów, mogą być zbierane przez młodych kolekcjonerów, miłośników i znawców tych olbrzymów jak i wykorzystywane do wspólnych zabaw. Seria Bayala dedykowana jest dla dziewczynek a kolekcja dinozaurów dla chłopców, jednak podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami nic nie stoi na przeszkodzie, by dinozaury zaprzyjaźniły się z wróżkami.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego!