Co nowego w świecie PLAYMOBIL? Część II – zestawy dla dziewczynek

 

    Druga część naszego wpisu zostanie poświęcona tym zestawom, które w tegorocznej odsłonie nowości Playmobil zadedykowano dziewczynkom. A jest ich naprawdę sporo! Nasze ,,naoczne” statystyki pokazują, że zainteresowaniem wśród małych kreatorek zabawy cieszą się niemalże wszystkie serie! Tak różnorodne spektrum zainteresowań pozwala nam na wyciągnięcie dość zaskakujących wniosków – nie ma produktu, serii, marki lub gadżetu, który byłby dedykowany tylko i wyłącznie jednej, określonej grupie docelowej. Nie oznacza to jednak, że składamy broń. Podejmiemy wyzwanie i w kilku krótkich słowach charakterystyki opowiemy o nowych zestawach, które stworzono z myślą o dziewczynkach 🙂

 

PLAYMOBIL HEIDI

 

Ta seria to absolutna nowość i świeżynka na naszych sklepowych półkach. Pomimo tego, że serial animowany na podstawie którego stworzono linię klocków Playmobil nie jest w Polsce szczególnie popularny i znany, seria Heidi okazała być się strzałem w dziesiątkę! Losy pięcioletniej, osieroconej dziewczynki i jej dalszych przygód zainteresowały tysiące dziewczynek – w tym oczywiście rówieśniczek Heidi. Zestawy z tej linii to doskonała okazja do odtworzenia obejrzanych lub przeczytanych wcześniej sytuacji, możliwość wczucia się w określone role i naśladowanie dialogów – a nie ukrywajmy, dzieci kochają naśladować dorosłych! Zestawy inspirowane przygodami Heidi dają możliwość poznania przyjaciół dziewczynki, przeniesienia się do jej domku, w którym mieszka razem z dziadkiem lub wyruszenie na przygodę zwieńczoną piknikiem. Każda fanka Heidi znajdzie coś dla siebie!

 

 

 

PLAYMOBIL MAGIC

 

Oto miejsce, w którym żyją nie tylko królewny, księżniczki i syrenki, ale również bajkowe trolle i postacie, o których można przeczytać w najpiękniejszych zbiorach bajek świata. Seria Playmobil Magic to najnowsze zestawy klocków, przedstawiające wspaniałe pałace, krajobrazy czy niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Obecne półrocze obfituje jednak w podwodne życie wróżek i morskich zwierzątek! Syrenki zaproszą dziewczynki do swojego morskiego królestwa, w którym przygotowują się do wystąpień publicznych i każdego dnia chodzą do szkoły. Nad wszystkim czuwa Król Mórz i Oceanów, sprawiedliwy syren, którego szanuje każda, nawet najmniejsza istotka. ,,Skuszenie” się na taką formę zabawy niezwykle rozwinie wyobraźnię dziewczynek oraz zachęci do odgrywania tematycznych scenek.

 

 

 

 

PLAYMOBIL WRÓŻKI

 

Świat zaczarowanych wróżek mieszkających w magicznej krainie to najnowsza seria zestawów z serii Playmobil Fairies! Po raz kolejny odwiedzimy zaczarowaną krainę, w której magia odgrywa ważną, jeśli nie najważniejszą rolę. O utożsamianiu się z wróżkami i rozmyślaniu o bajkowym życiu, małe księżniczki mogłyby napisać książkę. W dzisiejszym poście proponujemy jednak zabawę z klockami Playmobil! Na dziewczynki czeka m. in. statek wróżek, leśny domek oraz uzupełniające figurki, które uzupełnią bajkową kolekcję. Playmobil Fairies pozwala spełnić marzenia i poznać bliżej wyjątkowy świat wróżek.

 

PLAYMOBIL DOLLHOUSE

 

Czymże byłby profesjonalny domek dla lalek bez mebelków i stylowych gadżetów? Każda miłośniczka odgrywania tematycznych scenek i pięknych wnętrz powinna zaznajomić się z serią Playmobil Dollhouse.  Co czeka na nas w tej odsłonie? Zestawy z serii Dollhouse to mebelki, które wyposażą każdy pokój – łazienkę, sypialnię, kuchnię czy salon. Uniwersalne kolory, nowoczesny design i funkcjonalność mebelków sprawia, że wpasują się w każde wnętrze. Nic nie sprawia tak dużej radości jak możliwość wcielenia się w rolę architekta i ułożenie planów własnego, wyjątkowego domku dla całej rodzinki figurek Playmobil!

 

 

Na tym oczywiście nie koniec! Pamiętajcie, że każde zestawy marki Playmobil możecie łączyć, rozbudowywać i tworzyć nowe, unikatowe serie, stworzone tylko dla Was 🙂 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym czekają na Was wszystkie linie klocków Playmobil. Do zobaczenia! 🙂