Logo Cave Club

Zabawa z prehistorycznymi lalkami Cave Club

Lalki dla dzieci od zawsze zaskakiwały nas swoją wyjątkowością. Niezwykle rzadko udaje nam się spotkać dwa takie same modele lalek. I wcale nie jest to zarzut – wręcz przeciwnie! Każda lalka, podobnie jak każda dziewczynka, wyróżnia się wyglądem, stylem ubioru i posiada własną historię. Tym razem proponujemy jednak postacie, którym naprawdę daleko do klasycznych kanonów piękna i powszechnie przyjętych wzorców. Oto prehistoryczne laleczki Cave Club, od których nie można oderwać wzroku!

Czym są lalki Cave Club?

Seria lalek o nazwie Cave Club pochodzi z odległych, prahistorycznych czasów. Dzieci mogą śledzić ich przygody na kanale YouTube, a treść nawiązuje do czasu jaskiniowców, którzy w zgodzie z naturą pielęgnowali wartości takie jak przyjaźń, miłość oraz braterstwo. Cave Club to serial traktujący o piątce przyjaciół, którzy pomimo prehistorycznych czasów podejmują iście współczesne zajęcia. Mają swoją przywódczynię, a codzienność spędzają w gronie wiernych przyjaciół, uroczych zwierzątek. Każdy odcinek składa się z kilku/kilkunastu minut, które kształtują świadomość odbiorców i uczą nowych, intrygujących i nieoczywistych rozwiązań.

Czego uczy zabawa z Cave Club?

Każda nowa zabawka powinna nieść ze sobą pewne przesłanie. Cave Club to laleczki, które pokazują swój niezłomny temperament, niezłomność i możliwość dostosowania się do różnych warunków oraz środowiska. Pomimo osadzenia ich w odległych czasach, lalki przedstawiają pewną alternatywną wizję czasów przeszłych i teraźniejszych. To dzięki nim dowiemy się jak mógłby wyglądać telefon, salon urody, czyli popularne SPA oraz jakie gadżety mogłyby okazać się skuteczne podczas polowania na… obiad 🙂 Na pierwszym miejscu są oczywiście relacje, ale i przygody, które pozwalają odkrywać nowe horyzonty i wnoszą wiele pozytywnego do życia każdej z przyjaciółek. Podobnie jak w naszym – normalnym – życiu, Cave Club to grupa bliskich sobie osób, dla których ogromne znaczenie mają zwierzątka. Jednak zamiast opiekować się pieskami lub kotami, bohaterowie serialu wolny czas spędzają z dinozaurami!

Zestawy Cave Club

W naszej ofercie znajdują się tematyczne zestawy, w których główną rolę odgrywają oczywiście piękne lalki Cave Club. Każda z nich jest wyjątkowa – laleczki wyróżniają się bajecznymi fryzurami, wymyślnymi strojami i makijażem, który w połączeniu z całą stylizacją przeniesie nas do czasów iście prehistorycznych. W każdym zestawie znajdziemy również tematyczne akcesoria, a nawet zwierzątka, które pozwolą na odgrywanie rozbudowanych scenek tematycznych. Lalki możemy ustawiać w różnych pozycjach, a to wszystko dzięki punktom artykulacyjnym, pozwalającym przeprowadzać rozbudowane scenki akcji. Kto może dołączyć do Twojej kolekcji? W naszym sklepie znajdziemy Fernessę, Emberly, Roaralai, Rockellę oraz Tellę.

Więcej inspiracji i zestawów z serii Cave Club znajduje się w naszym sklepie internetowym, zapraszamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.