Wskocz do Świata Gier razem z Barbie!

Film Barbie w Świecie Gier

24 –ego lutego tego roku miała miejsce premiera najnowszego filmu inspirowanego światem Barbie – Barbie w świecie gier. Film opowiada historię Barbie, która została wciągnięta do swojej ulubionej gry video i bierze udział w wyścigu na wrotkach. Podczas uwięzienia w grze, Barbie poznaje nowych przyjaciół – Pana Chmurkę oraz Bellę, która jest księżniczką. Okazuje się, że kontrolę nad grą chce przejąć złośliwy wirus, a Barbie postanawia udaremnić jego plan i ocalić przy okazji resztę zespołu.

Zabawki z serii Barbie w Świecie Gier

Przewidywano, że film okaże się kinowym hitem, dlatego firma Mattel wyprodukowała serię lalek Barbie inspirowanych Barbie w świecie gier, by małe fanki filmu mogły dłużej cieszyć się obecnością ulubionych bohaterów.

Lalki na wrotkach

Jedną z dostępnych w serii lalek jest Lalka Barbie Księżniczka na wrotkach  o numerze katalogowym DTW00 ma fioletowo – różowe włosy i wplątaną w nie złotą koronę. Ubrana jest w różowy strój – koszulkę i spódniczkę. Na nogach ma wrotki, a na kolanach przyczepione różowe ochraniacze. W jej pasku została ukryta gra pamięciowa – różowa spódniczka lalki wyświetla kolorowe światełka, których kolejność trzeba powtórzyć za pomocą przycisków na pasku spódnicy. Trzeba celować w to, by odgadnąć jak najwięcej wzorów. W zestawie razem z Księżniczką znajdziemy niebieski kask.

Lalka Barbie na wrotkach ( DTW17)do kolejna zabawka, inspirowana filmem. Ma długie blond włosy, związane w dwa kucyki i barwne pasemko. Ubrana jest w koszulkę i spódniczkę, została wyposażone we wrotki, ochraniacze i różowy kask. Do zestawu dołączono także różowy uchwyt, który można doczepić do paska lalki i wykonywać na wrotkach powietrzne akrobacje. Gdy przyciśniemy odpowiedni guzik Barbie wykona obrót o 360 stopni, a podczas jazdy jej rolki świecą się w różnych kolorach!

Ken w Świecie Gier

Do pary z Barbie staje Ken o jasnych włosach z niebieskimi pasemkami. Ubrany jest na sportowo w spodenki do kolan, koszulkę we wzorki i zielony sportowe buty. Jego pasek do spodni został ozdobiony niebieskim łańcuszkiem i klamrą.

Zbierz wszystkich bohaterów z filmu Barbie w Świecie i Gier i odtwarzaj niezapomniane przygody, pokonując złe wirusy i ratując przyjaciół z opresji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu stacjonarnego i internetowego.