Może coś z drewna

Kochamy Drewno!!!

Mamy go bardzo dużo i ciągle szukamy co by tu jeszcze pasowało! Przepiękne, drewniane zabawki tradycyjne i nowoczesne, wzbudzają ciekawość naszych pociech, a u nie jednego rodzica łezka w oku się zakręci, oj tak, tak.
Która mała dziewczynka nie lubi bawić się w dom i gotowanie? Wspaniałe warzywa do krojenia, pizza, przeróżne ciastka, torty oraz całe zestawy tematyczne oferuje Melissa i Doug. Wykonane z drewna najwyższej jakości, kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne! Uroczy drewniany domek z dzwonkami i kluczami zachwyci każdą dziewczynkę jak i mamę. Bajecznie kolorowy, zaprasza do czterech pokoików a do każdego inny dzwonek i klucz. Zabawki Melissy i Doug’a to – zabawki od serca, a czemu? Melissa i Doug to małżeństwo z szóstką pociech i to dla nich rodzice zaczęli tworzyć zabawki! Z myślą o swoich dzieciach się zaczęło a teraz z myślą o wszystkich dzieciach świata!

Bigjigs Toys to angielska drewniana klasyka. Tu każdy szczegół jest dopracowany idealnie i wszystko musi się zgadzać, z czym? Albo z oryginalnym, prawdziwym pociągiem albo z zabawką wymyśloną wieki temu! Ich drewnianymi kolejkami uwielbiają bawić się mali i duzi chłopcy ale i dziewczyny nie pozostają dłużne… i to nie koniecznie gustują w różowych wagonikach:)

Nowością od kilku dni w naszym sklepie są zabawki drewniane marki Goki – przede wszystkim dla dzieciaków do 8 lat ale dla maluszków też się coś znajdzie:) Zabawki Goki to m.in. drewniane puzzle, układanki, wspaniałe mozaiki, drewniane – zamkowe klocki, tradycyjne domino i inne drewniane cudeńka, które zapewnią dzieciom wspaniałą zabawę, a rodzicom przypomną wspaniały czas dzieciństwa. Gabrysia właśnie wypróbowała świetną „dmuchankę” czyli zabawkę gdzie mocno dmuchamy w drewnianą rurkę a powietrze unosi styropianowe piłeczki. Kupa śmiechu, szkoda tylko, że nie pozwoli mi wrzucić zdjęć:((( Może ją namówicie?

domek-z-dzwonkami Melissa-Doug-Owoce-Warzywa-Do-Krojenia bj770-kaczucha Goki-58557-Drewniane-Klocki-Mozaika-w-Wiaderku-250-el.-700x700 Goki-15449-Drewniana-Gra-Domino-700x700 tory

Zapraszamy do sklepu !!!