Czym jeszcze są w stanie zaskoczyć nas laleczki L.O.L?

Żadnej z nich nie można odmówić wyjątkowości. Ich makijaże, fryzury i stroje często przywodzą na myśl modę z odległej galaktyki. Nietuzinkowy wygląd to cecha charakterystyczna każdej z laleczek L.O.L. To właśnie połączenie nieszablonowości i efektu niespodzianki, którymi odznaczają się komplety z serii, stanowią główne filary ich niegasnącej popularności. Wydawać by się mogło, że ich panowanie na zabawkarskim rynku niedługo się skończy, w końcu moda przychodzi i odchodzi. Nic bardziej mylnego. L.O.L. królują i wciąż zaskakują swoich fanów. Gdzie tym razem zabiorą nas najmodniejsze laleczki na świecie?

Zabawkowy wyścig szczurów

Rynek zabawkarski bardzo silnie rozwija się i ewoluuje, dlatego producenci nie mogą zwalniać tempa. Rokroczne aktualizacje, nowe linie i pokonywanie kolejnych granic to podstawa, jeśli produkt ma utrzymać się na szczycie dziecięcych marzeń. Wydaje się, że jedną z istotniejszych cech, które powinny, a nawet muszą, posiadać topowe zabawki jest element zaskoczenia. To, co pozostaje owiane tajemnicą wywołuje jeszcze większą ekscytację podczas zakupów. I choć rodzice często płacą za przysłowiowego kota w worku, nie ulega wątpliwości, że nawet oni dają się wkręcić w tę niespodziankową grę.

Na fenomenie zabawki-niespodzianki od samego początku bazują twórcy laleczek L.O.L. Ten akcent wzbogacony o ekstrawagancki wygląd zabawek przynosi spektakularne efekty sprzedażowe. Każda kolejna seria wyróżnia się na tle innych, dlatego fani L.O.L. nie mogą narzekać na nudę. Czy nowa muzyczna seria potwierdzi silną pozycję marki i stanie się kolejnym hitem? Sprawdźmy, jakie niespodzianki kryje linia L.O.L. Remix.

Co nam w duszy gra?

Tym razem laleczki L.O.L. wkraczają na rynek zaopatrzone w muzyczne akcesoria. Zabawa w towarzystwie dźwięków wydaje się ciekawą opcją, zwłaszcza, że trudno wskazać inne tego typu zestawy zabawek. Seria Remix występuje jako boxy-niespodzianki z laleczkami lub zwierzątkami oraz w formie dużych lalek O.M.G. Każdy komplet z lalką został wyposażony w kolorową płytę, która w połączeniu z wielofunkcyjnym pudełkiem, odtwarza piosenkę. Dziewczyny z linii Remix reprezentują różne style muzyczne, co przekłada się na ich stroje, fryzury i akcesoria.

L.O.L. Surprise Remix Hair Flip – co kryje niepozorne pudełeczko?

Kolekcja niewielkich laleczek liczy 12 różnych postaci. Oczywiście ich wygląd pozostaje tajemnicą do samego końca. W środku oprócz nietuzinkowej głównej bohaterki, znajdziemy także 15 niespodzianek. Są to standardowo elementy ubioru i akcesoria, w tym przypadku muzyczne. To, co nowe i w pewnym stopniu innowacyjne, to dołączona płyta, która połączona z pudełkiem będzie odtwarzać fragment utworu. Aby piosenka mogła wybrzmieć w całości konieczne jest zebranie pełnej kolekcji laleczek. Muzyczny zestaw umożliwia zabawę dźwiękiem, remiksowanie utworu.

L.O.L. Surprise O.M.G. Remix – przetrzesz oczy ze zdziwienia

Największe dostępne w serii L.O.L. lalki także doczekały się swojego muzycznego wcielenia. Wygląd czterech bohaterek linii O.M.G. jest znany. Dziewczyny reprezentują jednak różne style muzyczne i demonstrują to poprzez ubiór, makijaż i strój. Fanki większych L.O.L. mogą wybrać między postaciami związanymi z muzyką pop, R&B, country oraz hip hop. Każdej z dziewczyn O.M.G. Remix towarzyszy duża płyta odtwarzająca pełną piosenkę w danym stylu muzycznym. Dodatki nawiązują oczywiście do tematyki estradowej i jest ich łącznie 25.

Czy L.O.L. znów mają szansę podbić rynek? Niektóre zastosowane w zestawach Remix pomysły są intrygujące, a połączenie lalek z muzyką daje wiele możliwości aktywnej zabawy. Nic więc dziwnego w tym, że muzyczne dziewczyny z linii Remix cieszą się zainteresowaniem. Pozostaje jednak pytanie, co jeszcze będą w stanie wymyślić producenci topowych lalek, aby przyciągnąć uwagę dzieci. Sądzę, że na odpowiedź nikt nie będzie musiał długo czekać.

Poznaj wszystkie L.O.L. Surprise Remix w naszym sklepie. Zapraszamy.