Wygoda, bezpieczeństwo i świetna zabawa – oto Hybrydowe Huśtawki dla Maluszków

 

Każdy troskliwy rodzic każdego dnia stara się znaleźć dla swojego dziecka zabawki i akcesoria, które będą nie tylko w pełni bezpieczne, ale także i funkcjonalne. W te oczekiwania doskonale wpisują się Hybrydowe Huśtawki InGenuity od firmy Bright Starts. Poza swoją podstawową funkcją – huśtania i bujania – w huśtawkach zamontowano kilka dodatkowych udogodnień i gadżetów, które mogą okazać się niezmiernie ważne (zwłaszcza dla rodziców).

 

Oto kilka najważniejszych cech, dzięki którym Hybrydowe Huśtawki zyskały miano jednej z najlepszych zabawek dla niemowlaków:

1.  Zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie dzieci – to, co jako pierwsze rzuca się w oczy, to mięciutkie siedzisko z zagłówkiem, które możemy ustawić wedle potrzeb szkraba. Dużym atutem jest także mocny stelaż, na którym ,,ułożono” całą huśtawkę. Podnosi on huśtawkę nieznacznie do góry i jest dodatkowym ,,amortyzatorem”.

 

  2. Pełna gwarancja bezpieczeństwa – komfort jest ważny, ale bezpieczeństwo jeszcze ważniejsze! Huśtawkę wyposażono w specjalne pasy, które zabezpieczają dziecko przed ewentualnym upadkiem. Pozwalają one również na większa swobodą rodzica: może on na krótką chwilę oddalić się od swojej pociechy bez obaw o to, że maluch wypadnie z siedziska.


3. Zabawa w tak zwanym spoczynku
– do stelaża przylega pałąk, na którym można powiesić zawieszki i zabawki dla dziecka. Będą ciekawą formą rozrywki i zabawy nawet wtedy, gdy huśtawka będzie w stanie spoczynku.


4. Regulacja prędkości bujania i huśtania
– to jedna z najważniejszych cech tej zabawki. Oprócz tego, że huśtawka rytmicznie ukołysze nasze dziecko i zapewni mu niesamowitą frajdę z bujania, rodzice mają możliwość dodatkowego zaprogramowania funkcji Hybrydowych Huśtawek, dzięki czemu zyskają pewność, iż program huśtania i bujania jest  dostosowany do potrzeb ich szkraba. Pięciostopniowa regulacja pozwala na zmianę tempa huśtania ( w zależności do rodzaju aktywności, zabawy lub pory dnia).

 

  5. Interaktywny panel muzyczny – oto coś, co ucieszy szczególnie tych najmłodszych użytkowników huśtawek. Dzięki tej funkcji, z zabawki wydobędzie się aż 11 różnych melodii i odgłosów, co korzystnie wpłynie na zmysł słuchu malca. Panel muzyczny może okazać się pomocny w zasypianiu: niektóre melodie wyciszą naszego smyka po dniu spędzonym na szalonej zabawie.


6. Technologia InGenuity
– z pozoru nic nie znaczące…ale jednak! Oszczędzanie baterii w zabawce, której używamy kilka razy dziennie każdego dnia na pewno należy zapisać w plusach Huśtawek Hybrydowych! Producent zapewnia, że dzięki tej funkcji huśtawka aż trzykrotnie zwiększy swoją żywotność!

 

 

Oto różne zdjęcia Hybrydowych Huśtawek:

 


 


Więcej szczegółów i zdjęć w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=hybrydowa+hu%C5%9Btawka&submit_search=

 

Zapraszamy! 🙂