Witamy w „Pan Zabawka”

Hej, hej !!

Witam Was moi drodzy na blogu Pana Zabawki! Jestem Gabi i będę tu Wam opowiadać co ciekawego u nas się dzieje. Pewnie nie raz zajrzą tu też Renia i Asia. Renia jest naszą kierowniczką, a Asia i ja pracujemy w sklepie Pan Zabawka. Co prawda pracujemy tu dopiero od miesiąca, ale zdążyłyśmy już poznać sklep i kilku stałych klientów. W naszych wpisach postaramy się oddać rodzinną atmosferę jaka panuje u Pana Zabawki i zachęcimy Was do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym :-). Zapraszamy Was zatem na aleję Krzyżanowskiego 4D/2 w Rzeszowie :-).

Dodam jeszcze kilka słów o najlepszych zabawkach w naszym sklepie… Oczywiście wszystkie zasługują na to by je opisać, ale za bardzo bym się rozpisała, więc opiszę tylko kilka :-D.

Przede wszystkim znajdziecie tu przeogromny wybór klocków LEGO w bardzo fajnych cenach. Oczywiście nie tylko dla chłopców.. 😛 Mamy także LEGO Friends i Disney dla małych Pań oraz LEGO Duplo dla najmłodszych. 
Posiadamy również szeroki wybór zabawek i kolejek drewnianych :-), ale nie będę się o nich rozpisywać i odeślę Was na naszego Facebook’a.
Asortyment naszego sklepu stanowią też przeróżne zabawki z filmów takich jak Barbie, Monster High, Ever After High, Samoloty i wielu innych. 🙂

Miałam się nie rozpisywać a wyszło jak zawsze :-P.

Zapraszamy do nas i gorąco pozdrawiamy! 🙂