Szmaciane laleczki – najlepsze przyjaciółki najmłodszych dziewczynek!

 

 

Każdy rodzic zadaje sobie pytanie dotyczące bezpieczeństwa kupowanych produktów – w szczególności zabawek, które mają służyć ich pociechom przez wiele miesięcy, czasami nawet i lat. Pan Zabawka również uważa, że zdrowie bobasów jest najważniejsze! I właśnie dlatego przedstawiamy produkt, który zachwyci nie tylko rodziców, ale także najmłodszych milusińskich – szmaciane laleczki! Są idealne do przytulania, całowania, zasypiania….spełnią wymagania każdego, naprawdę każdego dziecka. Laleczki pochodzą od dwóch producentów zabawek: SIMBA oraz BIGJIGS TOYS.
Oto nasze propozycje:

1. SZMACIANE LALECZKI OD FIRMY SIMBA

 

 

W tej odsłonie poznacie cudowne laleczki z serii Dolly z pyzatymi buźkami. Wyglądają uroczo, prawda?

Pyzate laleczki mają kolorowe włoski: szatynka, brunetka, blondynka, a nawet….lalka o różowych włoskach! Każda z nich jest uśmiechnięta, ubrana w kolorowe ciuszki i gotowa do szalonej zabawy! Laleczki posiadają plastikowe elementy (główka oraz dłonie). Są miękkie w dotyku i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Którą laleczkę wybierze Twoja córeczka? Poniżej prezentujemy kilka zdjęć Dolly w przeróżnych odsłonach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=simba+lalka+szmaciana&submit_search=

 

2. LALECZKI OD FIRMY BIGJIGS TOYS

 

To nie tylko wybór laleczki – możemy określić rozmiar zabawki dla dziecka a także imię nowej, szmacianej laleczki! Bigjigs Toys podzielił je według 2 rozmiarów! Przytulanki mają 28 i 34 cm – dla tych nieco mniejszych i większych miłośników laleczek. Każda z ,,dziewczynek” ubrana jest w piękną, zwiewną sukieneczkę, a ich włoski związano w dwa kucyki! To idealny prezent – polecane jako pierwsze lalki dziewczynek! Na stópkach mają kolorowe skarpetki, a swoim uroczym uśmiechem zachęcają do zabawy! Idealnie sprawdzą się także w roli przytulanki. Małgosia, Laura, Gracja…oto one:

 


Więcej: https://www.panzabawka.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=LALKA+SZMACIANA+BIGJIGS&submit_search=

Dzisiejsi bohaterowie naszego posta to zabawki, które zostały stworzone przez firmy znane na całym świecie. SIMBA należy do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group & Dickie, który jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek dla dzieci. W chwili obecnej Simba proponuje ponad 1000 ciekawych zabawek, cały czas się rozwija i wprowadza nowe produkty na rynek polski!  Szmaciane laleczki do Bigjigs Toys to gwarancja najwyższej jakości. Ta brytyjska firma specjalizuje się także w zabawkach drewnianych.

Dwie firmy, dwa różne wykonania, dwa odrębne zamysły. Mają jednak jeden, wspólny mianownik. Jaki? Bezpieczeństwo dzieci!