Sezon na rowery i hulajnogi rozpoczęty!

Kiedy stopnieje pierwszy śnieg, a zimowe kurtki odejdą w niepamięć, każde dziecko marzy o tym, aby spędzić jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. W trosce o dobry rozwój swoich pociech, rodzice starają dobrać jak najlepsze zabawki, przeznaczone do aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Od wielu lat numerem jeden są hulajnogi, rowerki i jeździki, które odpowiednio wyprofilowane, są często ulubionymi zabawkami w okresie wiosenno-letnio-jesiennym.

 

 

Pierwszą propozycją, szczególnie dla najmłodszych pociech są rowerki biegowe i jeździki. W naszym sklepie prym wiodą pojazdy marki Puky. Każdy z rowerków skierowany jest dla dzieci w minimalnym przedziale wiekowym 2,5-3 lat w górę, o minimalnym wzroście 80 cm.

Jakie są zalety jeździków marki PUKY?

 

1. Po pierwsze – ergonomiczne, wyprofilowane siodełka! Każde z nich zostało ,,umieszczone” na wysokości 24 cm, co daje gwarancję prawidłowej pozycji dziecka podczas jazdy i wygodę w odpychaniu się nóżkami 🙂

2. Po drugie – każdy jeździk marki Puki posiada idealnie wyprofilowaną ramę, która wzmacnia stabilność jeździka, jest wyjątkowo odporna na zniszczenia i wgniecenia (a przecież początki są trudne i każdy rodzić zdaje sobie sprawę z tego, że pierwszy sprzęt musi nosić znamiona walki o perfekcyjną jazdę naszych szkrabów 🙂 ).

3. Po trzecie – to wyjątkowo bezpieczny środek transportu. Kąt skrętu kierownicy ograniczono do 30 stopni, dzięki czemu dziecko powoli i stopniowo poznaje zasady skręcania rowerkiem i prawidłowego zachowania się podczas jazdy.

4. Po czwarte – nasze jeździki są po prostu wyjątkowe! Dziewczynki zakochają się w malinowym kolorze jeździka, dla chłopców idealnie sprawdzi się szary odcień, który można ozdobić dołączonymi do pojazdu naklejkami.

A dodatkową ,,motywacją” do zakupu jeździków i rowerków Puky niech będzie przedłużony okres gwarancji, który obejmuje aż 5 lat! Wystarczy, że po zakupie rowerka zarejestrujemy go na stronie internetowej sklepu – i gotowe!

 

Absolutną nowością i hitem naszego sklepu okazały się hulajnogi. Obecnie, na sklepowych półkach znajdują się hulajnogi od firmy Micro oraz Scoot and Ride, a każda z nich wyprodukowana została z myślą o małych adeptach szybkiej jazdy.

 

 

Hulajnogi z serii Mini Micro Deluxe przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły 2 rok życia. Trójkołowa zabawka pozwala bezpieczne rozpoczęcie nauki jazdy – to idealny pomysł na wstęp do jeżdżenia dwukołową hulajnogą i tradycyjnym rowerkiem.

 

Co sprawia, że dzieci uwielbiają hulajnogi Mini Micro Deluxe?

 

  • wygodne, antypoślizgowe uchwyty, stanowiące dodatkową ochronę przed upadkiem,
  • hamulec nad tylnym kołem, który często ,,ratuje” małych uczestników ruchu drogowego przed wypadkiem,
  • koła wyposażone w łożysko… no dobrze, akurat ten argument przypadnie do gustu zwłaszcza rodzicom – przecież spokój, to podstawa dobrego odpoczynku 🙂
  • regulowany drążek kierownicy, który można dostosować do wzrostu dziecka,
  • charakterystyczne naklejki na hulajnodze, które poprawiają ,,widoczność” dziecka.

 

 

Godnym rywalem jest produkt marki Scoot and Ride, który oprócz cech swojego poprzednika, daje możliwość zabawy 2w1. Już spieszymy z wyjaśnieniami! Zanim dziecko będzie gotowe na jazdę trójkołową hulajnogą, zabawkę od Scoot and Ride można przerobić w bezpieczny jeździk w kolorze niebieskim lub stalowoszarym.

 

 

Jeździk i hulajnoga ,,transformują” się za pomocą jednego przycisku. To, co ucieszy rodziców to fakt, iż najniższa możliwa wysokość, na jaką możemy ustawić siedzisko jeździka wynosi 22,5cm – oznacza to, że już najmłodsi fajni szybkiej jazdy będą mogli rozpocząć naukę na ultra wytrzymałym i stylowym jeździku! A po kilku miesiącach, jeździk zmieni się w hulajnogę, której szeroki i antypoślizgowy podest zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

 

A podczas szalonej jazdy nie zapomnij o zebraniu ze sobą ochronnego kasku! Po wszystkie niezbędne rzeczy zaglądnij do naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego. Zapraszamy! 🙂