Nowości w klockach konstrukcyjnych – K’NEX!

 

Jedynym Twoim ograniczeniem jest wyobraźnia! Działaj i twórz z najnowszymi zestawami klocków konstrukcyjnych od firmy K’NEX! Na czym polega zabawa? Najpierw musisz odszukać odpowiednich części, aby następnie postępować zgodnie z kolejnością numerów. Dodatkowym ułatwieniem będą widoczne strzałki, które pokazują, w jaki sposób należy je złączyć. Masz ułatwione zadanie… Jednak pamiętaj! To nie tylko układanie! Używasz klocków, ale również prętów oraz złączek. Do dzieła!

 

Propozycje od Pana Zabawki…

 

Budowa pojazdów…

                                                                                    

W środku tego kompletu znajdziesz 96 elementów klocków konstrukcyjnych – klasycznych, jak i mikro, z których stworzysz aż 10 różnych modeli ekstraszybkich pojazdów. Będą to m.in. motor, quad, samochód, tratwa oraz wiele innych. Który z nich okaże się szybszy? Sprawdź to!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/k-nex-imagine-klocki-konstrukcyjne-10-modeli-96-el-pojazdy-45510?search_query=k%27nex&results=50

 

… Strefa Tworzenia?

Oto zestaw dla prawdziwych miłośników układania, składania… a przede wszystkim osób o szerokiej wyobraźni. Znajdziesz tu aż 417 elementów klocków konstrukcyjnych – klasycznych, jak i mikro, z których stworzysz 50 różnych modeli nie tylko pojazdów! Masz pełną dowolność… Co podpowiada Ci Twój umysł? Żyrafa, ptaki, zwierzęta domowe i dzikie, łódź… Zdecyduj sam!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/k-nex-imagine-klocki-konstrukcyjne-50-modeli-417-el-strefa-tworzenia-16511?search_query=k%27nex&results=50

Klasyka zawsze na TAK!

Idealny komplet na sam początek! Wiesz, że klasyczne wybory są zawsze najlepsze? Tak, tak, tak! W tym przypadku będzie podobnie… Zacznijmy od zaraz! To aż 705 elementów klocków konstrukcyjnych – klasycznych, jak i mikro, z których stworzysz 70 różnych modeli samolotów, łodzi, samochodów, zwierząt i tego, czego Twoja dusza artystyczna zapragnie.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/k-nex-imagine-klocki-konstrukcyjne-70-modeli-705-el-klasyczne-17435?search_query=k%27nex&results=50

 

Zestawy firmy K’NEX dedykowane zostały pociechom już od 5 roku życia… Te klocki konstrukcyjne sprawdzą się świetnie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Cieszą się ogromną popularnością, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również zyskują uznanie w krajach europejskich. Co je wyróżnia spośród wszystkich, to wielofunkcyjność! Z jednego kompletu możemy utworzyć nawet 12 modeli. Począwszy od aut, motorów aż do uroczych zwierzątek. Pamiętajmy, to nie tylko zabawka! Poprzez tworzenie konstrukcji, dziecko uczy się cyferek, liczenia i cierpliwości, a przede wszystkim rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, koordynacyjne oraz percepcyjno-motoryczne. Jesteście gotowi na małe zamieszanie? Klocki w dłoń i zaczynamy budowę!