Najnowsze bidony dla dzieci od firmy B.Box

Bidony dla dzieci mają spełniać kilka podstawowych warunków: muszą być funkcjonalne, wykonane z solidnych i bezpiecznych dla dzieci materiałów, przyciągać uwagę atrakcyjnym wykończeniem i co najważniejsze – gasić pragnienie zarówno w upalne, jak i w nieco chłodniejsze dni. Nowością uwielbianą przez dzieci i ich rodziców są bidony-niekapki od firmy B.Box, które zadedykowano szkrabom od 6 miesiąca życia.

 

Granica wiekowa dziecka, jaką producent umieścił  w zaleceniach użytkowania wydaje się być dobrze przemyślana. Jest to okres, w którym rodzice często wzbogacają dietę maluszka o coraz to nowsze potrawy, a dziecko – ciekawe świata i otaczających go rzeczy – pochłania dania i napoje w ciągłym ruchu i w akrobatycznych pozycjach. Bidon Niekapek jest więc idealną alternatywą dla wszystkich innych kubeczków, termosików i szklanych naczyń, które nie tylko nie dostarczają dziecku wygody podczas jedzenia i picia, ale chyba przede wszystkim są dodatkowym obciążeniem dla rodziców – ktoś przecież ,,ogarnąć” kuchnię i maluszka po podwieczorku lub drugim śniadaniu 🙂

 

Jak wyglądają bidony od firmy B.Box? Cechują się przede wszystkim różnorodnością kolorów – w naszej ofercie dostępna jest pełna gama kolorystyczna, z której każdy rodzic z pewnością wybierze coś dla swojego maluszka. Pojemność każdego kubeczka wynosi 240 ml, a jego stabilność i funkcjonalność uwydatniają poręczne uchwyty, idealnie dopasowane do rączek dzieci. Innowacyjną opcją zastosowaną w produkcji bidonów firmy B.Box było użycie obciążnika, który przymocowano do słomki. To dzięki niemu woda nie wydostaje się z buteleczki i zostaje wypita do ostatniej kropelki!

 

 

Bidony są przezroczyste, dzięki czemu możemy kontrolować poziom płynów w kubeczku i uzupełnić jego ilość kilka chwil po wypiciu przez malucha ulubionego soku 🙂 To, co należy wyróżnić to możliwość kontrolowania czystości bidonika – na runku dostępne są zestawy z wymiennymi rurkami i szczoteczkami do czyszczenia bidonów, które należy ,,przeprowadzić” mniej więcej co 7 tygodni – w zależności od stanu rurki.


Ananasowy, jabłkowy, arbuzowy, a może pomarańczowy? Który z nich stanie się ulubionym bidonem Twojego dziecka? Po wybór bidonu zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego. Zapraszamy 🙂