Miękkie, szeleszczące, dające się pogryźć, czyli zabawki, które maluszki lubią najbardziej

Każdy rodzic ze wszystkich sił dąży do tego, aby uchylić nieba swojemu maluszkowi. Pokazuje mu świat, uczy nowych rzeczy, dba by zdrowo się rozwijał i często śmiał. Rodzicielstwo to wielkie wyzwanie. Mama i tata nie są jednak osamotnieni na placu boju. Z pomocą wyruszają mięciutkie, kolorowe, szeleszczące, a przede wszystkim bezpieczne pierwsze zabawki.

Dumel Discovery – sensoryczne zabawki dla maluszków

Wśród firm proponujących zabawki i akcesoria dla najmłodszych na uwagę zasługuje Dumel Discovery. Dlaczego? Po pierwsze, zabawki, które proponują łączą w sobie elementy zabawy i edukacji. Rozwój maluchów jest stymulowany poprzez kolor, fakturę, dźwięki i światełka. Po drugie, Dumel wspaniale realizuje postulat „mniej znaczy więcej”. Zabawki są przemyślane, nienachalne i nieprzekoloryzowane. Po trzecie, akcesoria tej firmy są po prostu miłe dla oka – mięciutkie, ładne, starannie wykonane. Sprawdźmy, co Dumel Discovery proponuje swoim najmłodszym klientom.

Zawieszki – akcesoria obowiązkowe w każdym wózeczku

Łóżeczko, nosidełko, czy wózek są miejscami, w których nasza pociecha spędza dużo czasu. Także tam niezbędne są zabawki. Najlepiej sprawdzają się te gadżety, które przy jednoczesnym spełnianiu wielu funkcji, nie zabierają zbyt wiele miejsca. Taką zabawką są z całą pewnością zawieszki, które dzięki możliwości przymocowania, mogą towarzyszyć dziecku w wielu sytuacjach, także podczas spacerów, czy podróży samochodem.

Dumel oczywiście posiada specjalną linię tego typu akcesoriów o nazwie BaliBaZoo. Odnajdziemy tutaj różnego rodzaju zawieszki miękkie, które łączą pluszowe elementy z gryzakami, grzechotkami, sensorycznymi wstążkami, zróżnicowanymi fakturami, a nawet pozytywkami. Zawieszki Dumel charakteryzują się ciekawymi barwami, często kontrastowymi, oraz wielofunkcyjnością.

Szczególnie ważną cechą wszystkich zawieszek Dumel jest fakt, że spełniają wiele funkcji stymulujących prawidłowy rozwój dzieci. Pozytywnie wpływają na motorykę maluszków, angażują do zabawy zmysły – dotyk, wzrok i słuch. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych faktur i wzorów, dzieci chętnie rozpoczynają samodzielne odkrywanie nowych rzeczy i odważne poznawanie otaczającego świata.

Wałki sensoryczne – miękkie wsparcie i zabawka aktywizująca w jednym

Ciekawą propozycją, którą Dumel posiada w swoim asortymencie jest także sensoryczny wałeczek – poduszeczka, która będzie stanowić wygodne podparcie dla dziecka podczas leżenia na brzuszku, jak również zachęci do aktywnej zabawy. Wałek kryje w sobie mnóstwo interesujących niespodzianek. Oprócz ciekawych, przykuwających wzrok kolorów, pełen jest sensorycznych gadżetów – wstążeczek, gryzaczków, szeleszczących elementów, obręczy z kuleczkami itp. Poduszeczka w kształcie miękkiego wałeczka może być świetnym i bardzo funkcjonalnym akcesorium w pokoju dziecka. Rozmiar zabawki pozwala na swobodne wspieranie się na niej, a przyjemny materiał i wielość dodatków sprawiają, że zajmie uwagę dziecka i pozwoli mu samodzielnie się bawić.

Miękkie książeczki – miłość do książek

od najmłodszych lat

Nie ulega wątpliwości, że przywiązanie do książek należy wpajać maluchom od samego początku. Świetnym sposobem aby rozpocząć przygodę z oglądaniem, obracaniem i odkrywaniem książek już u kilkumiesięcznego dziecka są miękkie książeczki. Urocze zabawki, oprócz ciekawej historyjki w środku pełne są także elementów stymulujących zmysły wzroku i dotyku. Od przyjemnego w dotyku materiału, przez nieregularne brzegi, aż po wystające elementy, np. zwierzęce ogonki o różnych fakturach. Pełne pięknych kolorów, ciekawych ilustracji i sensorycznych dodatków miękkie książeczki pozwolą spędzić wspólne chwile na rozwijającej zabawie.

Dumel – zabawki idealne dla maluszków

Wśród wielu ciekawych i mniej interesujących propozycji pierwszych zabawek, akcesoria od Dumel wydają się być rozwiązaniem idealnym. Połączenie zabawy i rozwoju zawsze daje pozytywne efekty. Maluchy mają szansę samodzielnie bawić się i doświadczać świata za pomocą wielu zmysłów. Miękkie i sensoryczne akcesoria Dumel powinny stać się obowiązkowym wyposażeniem niemowlęcego pokoju, ponieważ dają pewność, że maluszek nie tylko się nimi zainteresuje, ale także dzięki nim będzie zdrowo się rozwijał i kształtował swoje umiejętności.

Po więcej zabawek marki Dumel zapraszamy na naszą stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.