Djeco – francuska firma z tradycjami

Założona w 1954 roku francuska firma zabawkarska od wielu dziesięcioleci zajmuje się projektowaniem zabawek dla dzieci w wielu różnych kategoriach. W jej asortymencie znajdziesz puzzle dla maluszków, zestawy artystyczne dla różnych grup wiekowych, gry edukacyjne, zabawki ogrodowe i inne, wspaniałe różności. Każdy maluch i większy artysta znajdzie tu coś dla siebie!

Djeco – zestawy artystyczne

Każdy zestaw artystyczny od firmy Djeco projektowany jest przez innego artystę i jego design dostosowany jest w taki sposób, aby każda grupa wiekowa znalazła tu coś dla siebie. Zabawa każdym zestawem polega na czymś innym – znajdziecie tu wyklejanki, wydrapywanki, zestawy do ozdabiania brokatem, farbkami, kawałkami filcu, a także różnorodne zestawy koralików do robienia biżuterii. Wszystkie zabawki w tej kategorii wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, materiały, z których powstały są bardzo dobrej jakości. Uwagę i zainteresowanie rodziców budzi fakt, że zestawy tworzone są przez prawdziwych artystów, którzy godzinami pracują nad udoskonaleniem swoich projektów.

Dzięki nim każde dziecko, od malucha po dwunastolatka, będzie miało szansę rozwinąć swoje artystyczne pasje, uczyć się kreatywności oraz ćwiczyć zdolności manualne. Ukończone dzieła będą stanowić fantastyczną ozdobę pokoju dziecięcego, ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby oraz prawdziwą dumę dla młodego artysty, który je wykonał.

Djeco – tatuaże i naklejki

Mali fani przyklejania i kolorowych, małych obrazków będą zachwyceni zestawami naklejek i tatuaży dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Jeśli lubisz zwierzątka, znajdziesz tatuaże i naklejki ze zwierzątkami. Jeśli chcesz ozdobić swoją rączkę pięknymi, metalicznymi tatuażami – również takie zestawy czekają na Ciebie. Możesz pięknie ozdobić swoje ciało, przed nadchodzącym latem albo pochwalić się kolegom i koleżankom z klasy kolorowo ozdobionymi zeszycikami i notesami, na których nakleisz barwne naklejki.

Każde dziecko znajdzie tu design dla siebie: od piratów, dinozaurów i kosmicznych pojazdów, przez motylki, kwiatki, zwierzęta i wróżki po poważniejsze, czarne wzory z napisami, które wyglądają zupełnie jak prawdziwe tatuaże.

Zestawy naklejek również zachwycą wszystkie dzieciaki: rajskie, księżniczkowe, zwierzakowe wzory przyciągną uwagę dziewczynek, a chłopy będą mieli świetną zabawę z dinozaurami czy kosmitami.

Zarówno naklejki jak i tatuaże są wykonane z dobrej jakości, bezpiecznych materiałów, a ich trwałość to kolejna cecha, która zachwyca odbiorców na całym świecie.

Djeco – puzzle

Układanie puzzli to, jak wiadomo nie od dziś, świetna zabawa. Dopasowywanie do siebie elementów ćwiczy zdolność koncentracji i umiejętności manualne, dlatego warto już od najmłodszych lat wprowadzać dziecko w świat kolorowych układanek. Z takiego też założenia wyszła firma Djeco, wprowadzając na swój rynek układanki dla maluszków.

Składają się one z niewielkiej ilości dużych elementów, dlatego są łatwe do układania i bezpieczne, ponieważ nie ma ryzyka połknięcia żadnego elementu. Niesamowite, kolorowe i urocze designy przyciągną uwagę maluszka, który z radością i zapałem przystąpi do dopasowywania poszczególnych elementów.

W ofercie puzzli znajdziecie także niezwykłe układanki obserwacyjne. Zabawa polega tu nie tylko na ułożeniu prostokątnego obrazka ale także na późniejszym wyszukaniu na nim poszczególnych elementów, wymienionych w instrukcji. Sprawia to, że frajda z układania jest jeszcze większa, a dziecko dodatkowo ćwiczy spostrzegawczość i uczy się nazywać najróżniejsze przedmioty, zwierzęta i postacie.

Uwagę zwracają także drewniane układanki i układanko-gry magnetyczne, polegające na przykład na zręcznym umieszczeniu rybek w stawie za pomocą wędki.

Każdy zestaw puzzli od Djeco ma niepowtarzalny design, a wszystkie zapakowane są w śliczne pudełka, dlatego będą świetnym i przydatnym prezentem na wiele okazji.

Djeco – zabawki ogrodowe, gry i inne zestawy

Oferta firmy Djeco jest naprawdę szeroka, dlatego nie sposób opisać szczegółowo każdej kategorii z osobna.

Wśród zestawów znajdziesz kolorowe gry zręcznościowe i logiczne, jak Numerix, Tourniki, Mikado, które przypomina bierki czy klasyczne, drewniane szachy. Gry rozwijają zdolności logicznego myślenia oraz umiejętności manualne, a wszystko poprzez fantastyczną, niekiedy rodzinną, zabawę.

W ofercie Djeco są także pudełkowe piramidki, które nauczą dziecko dopasowywania do siebie kształtów, a także zapoznają je z pierwszymi literkami i próbami liczenia. Uwagę przyciągają tu również barwne zabawki ogrodowe, jak duże latawce o różnych wzorach oraz latające dyski, ozdobione nadrukami. Zabawa na świeżym powietrzu nigdy nie była tak kolorowa i fajna! Wystarczy tylko dobra pogoda i do dzieła!

Djeco zadbało także zaprojektowanie artykułów szkolnych, którymi możesz pochwalić się swoim przyjaciołom w klasie. Znajdziesz tu piękne notesy z ozdobnymi okładkami, zestawy markerów, zestawy artystyczne w walizkach, a nawet magiczne długopisy ze znikającymi wiadomościami.

Wielki wybór, bardzo wysoka jakość oraz niesamowicie piękne designy sprawiają, że firma Djeco od lat cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców na całym świecie. Po zestawy od tej niezwykłej firmy z tradycjami zapraszamy do naszego sklepu internetowego.