Bajkowe postacie Krainy Lody 2 już w naszym sklepie – kilka propozycji

Bohaterowie Krainy Lodu 2 powrócą na kinowe ekrany już za niespełna dwa tygodnie. Czym zachwyciła nas filmowa przygoda Anny i Elsy? Mali kinomaniacy z pewnością znają osławioną na całym świecie piosenkę ,,Let it Go”, której polska wersja ,,Mam tę moc” przez długie miesiące (a nawet lata) gościła we wszystkich przedszkolach, szkołach podstawowych a nawet w konkursach typu talent show. Wpadająca w ucho piosenka , magiczna fabuła i wyjątkowe postacie sprawiły, że Frozen osiągnął szczyty popularności, a kontynuacja przygód zabawnego Bałwanka Olafa dla wielu z nas była oczywistą koniecznością 🙂

 

 

 

Co czeka nas w drugiej części Krainy Lodu?

 

Moc emocji, zwrotów akcji i wyjaśnień, których niektórym sympatykom przygód Anny i Elsy  zabrakło w pierwszej odsłonie filmu. Twórcy bajki zdradzili, że siostry wyruszą na poszukiwania prawdziwej historii swojej rodziny – dziewczynki postawią sobie za cel odkrycie tajemnicy związanej ze śmiercią ich rodziców. Fabuła zakłada również wątek miłosny – na planie filmowym ujrzymy wybranka serca Anny, Kristoffa. Czyżby wielka miłość ponownie przetrwała wszystkie przeciwności losu?

 

 

Czy bohaterowie Krainy Lodu 2 zagoszczą w świecie zabawek?

 

Absolutnie tak! Powoli na sklepowych półkach pojawiają się różne zestawy, w których pierwszą rolę odgrywają bohaterowie filmu Disney’a. Jednym z topowych produktów jest oczywiście Lego! Seria klocków Lego Disney to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zestawy podzielone zostały tematycznie, często według ,,przygód”,  w których udział biorą bohaterowie bajki. Z racji na popularność filmu, w ofercie Lego znajduje się zestaw skierowany dla najmłodszej grupy wiekowej: Spływ kajakowy Anny oraz Wyprawa Elsy to klocki, które przeznaczone zostały już dla czterolatków!

 

Dla nieco bardziej ,,doświadczonych” konstruktorów, Anna, Elsa i Olaf pojawią się w rozbudowanych, klasycznych zestawach. Najpopularniejszym zestawem wśród fanów Krainy Lodu jest Zamkowa wioska w Arendelle. Główną atrakcją będzie budowa dwupiętrowego zamku z salą tronową, a dołączone do pudełka akcesoria w formie korony i mieczów pozwolą na odgrywanie tematycznych scenek zaczerpniętych wprost z kinowego ekranu!

 

 

 

Dla tych, którzy od konstruowania wolą tradycyjne figurki i zabawę ,,bajkowymi postaciami” proponujemy przepiękne kolekcje bohaterów drugiej części Frozen! W tym przypadku na pierwszym planie należy umieścić Annę i Kristoffa – wątek miłosny będzie bardzo ważny w drugiej części przygód sióstr. Anna ma na sobie przepiękną, długą suknię, która kolorystycznie pasuje do eleganckiego ubrania Kristoffa. Figurki mają ok. 26 cm wysokości:

 

 

Jest i on – uwielbiany przez dzieci bałwanek Olaf powrócił w interaktywnej wersji. Swoją najlepszą stronę może pokazać dzięki Anna – to za jej sprawą bałwanek ,,ożywa”. Olaf potrafi wydobyć z siebie ponad 20 różnych dźwięków i fraz (wszystkie w j. angielskim), a sposób, w jaki się porusza łudząco przypomina taniec. Figurki przedstawiają wierne ,,kopie” filmowych bohaterów:

 

 

Zestawy kolekcjonerskich figurek zwieńczy komplet, w którym umieszczono aż sześciu bohaterów Krainy Lodu! W komplecie znajdziemy Annę, Elsę, Olafa, Kristoffa, Puszka i Svena. Dla fanów Frozen będzie to jeden z najbardziej pożądanych kompletów – jeden zakup pozwala na zebranie wszystkich ulubieńców!:

 

Ostatnią propozycja Pana Zabawki będzie produkt uniwersalny i ponadczasowy – mowa oczywiście o grze planszowej! Pozycja od firmy Trefl – Boom Boom to zestaw dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Jego dużą zaletą jest fakt, że udział w rozgrywce może wziąć aż czterech fanów Krainy Lodu! To pozycja zręcznościowa, doskonale ćwiczy również refleks. Zadaniem graczy będzie skompletowanie talii kart ze wskazanymi bohaterami. Dodany do gry dzwoneczek uatrakcyjni rozgrywkę.

 

 

Zestawy przedstawiające bohaterów Krainy Lodu 2 ciągle napływają! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz sklepu stacjonarnego, w którym Anna, Elsa i Olaf pojawiają się systematycznie – ZAPRASZAMY! 🙂 🙂