Artystyczne wydrapywanki od firmy DJECO!

 

Nieważne ile masz lat i jakie są Twoje zdolności artystyczne! Od teraz każdy z Was może zostać prawdziwym artystą-malarzem! Firma DJECO oferuje coś zupełnie nowego – malowanie przez zdrapywanie. Jak to działa? Wystarczy, że użyjesz drewnianego rysika dołączonego do zestawu i wydrapiesz nim wybrane wzorki na obrazku, które po chwili pojawią się w różnych kolorach! Największym plusem zabawy jest to, że to Ty sam wybierasz kształty swojego arcydzieła! W zestawie znajdziesz specjalną książeczkę instruktażową, która ,,krok po kroku” przeprowadzi Cię przez tę wyjątkową zabawę. Artystyczne wydrapywanki to nie tylko zabawa! Rozwijają zdolności plastyczne, pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że spędzanie wolnego czasu jest jeszcze bardziej kreatywne!

 

KTÓRY ZESTAW WYBRAĆ?

  1. ONDINE 

Pora przenieść się do niezwykłego świata przyrody! W tym zestawie znajdziesz mityczną nimfę Ondine w czterech zupełnie różnych odsłonach! Spacer wśród drzew… a może podwodna podróż? Wybierz i stwórz niesamowite arcydzieło!

Więcej: https://www.panzabawka.pl/djeco-09722-scratch-art-zestaw-artystyczny-zdrapki-wydrapywanka-ondine?search_query=wydrapywanka&results=3

 

 

     2.  PEŁNIA KSIĘŻYCA 

 

Korzystając z tego zestawu odkryjesz wszystkie tajemnice księżycowej nocy! Sprawdź który zwierzak nie może zasnąć i poluje wtedy, gdy wszyscy inni smacznie chrapią! Wydrapując wzorki odnajdziesz dużo elementów przyrody – wszystko to w towarzystwie blasku księżyca i gwiazd.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/djeco-09723-scratch-art-zestaw-artystyczny-zdrapki-wydrapywanka-pelnia-ksiezyca?search_query=wydrapywanka&results=3

 

 

3. BEZWIETRZNE NOCE 

 

 

To idealny wybór dla wszystkich miłośników zmroku! Zachwyceni będą także ci, którzy uwielbiają oglądać baśniowe sceny w nocnej, bezwietrznej scenerii! Na czterech kartach do wydrapywania odnajdziesz m. in. nocne stworki oraz łąkę w świetle gwiazd.

Więcej: https://www.panzabawka.pl/djeco-09720-scratch-art-zestaw-artystyczny-zdrapki-wydrapywanka-noc-bezwietrzne-noce?search_query=wydrapywanka&results=3

 

 

Zestawy artystyczne od firmy DJECO to gwarancja dobrej zabawy i idealnej jakości. Artystyczne wydrapywanki zostały zadedykowane artystom w przedziale wiekowym od 7 do 13 roku życia! Tematyka kart dopasowana jest do zainteresowań chłopców oraz dziewczynek. W każdym zestawie odnajdziesz aż 4 karty ze szkicami wyjątkowych rysunków, które możesz ożywić za pomocą drewnianego rysika. Malowanie przez zdrapywanie to popularna zabawa, dzięki której dziecko uczy się cierpliwości i kreatywności. Jesteście gotowi na małe arcydzieło? Do…dzieła!